Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2411 görüntülenme )

Örtülü ödenekte bu ısrar neden?..

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, cumhurbaşkanına örtülü ödenek düzenlemesiyle ilgili, “Recep Tayyip nereye para oraya. Kiziroğlu Ahmet Hoca paraları emekli için biriktirmedin de Cumhurbaşkanı’na örtülü ödenek için mi biriktirdin?” değerlendirmesinde bulundu.
 TBMM’de Torba Yasa görüşmeleri sırasında verilen cumhurbaşkanına örtülü ödenek getirilmesine ilişkin önergeye CHP’li İnce’den tepki geldi. İnce, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Başbakanlığı döneminde örtülü ödenek harcamalarında rekor kıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şimdi de "sorumsuzca" örtülü ödenekten para kullanabileceğini ifade ederek, şunları kaydetti:
“'Konu mankeni değilim’ dedi, örtülü ödeneği aldı. Cumhurbaşkanı oldu, Cumhurbaşkanlığı bütçesi yüzde 97 artırıldı. Torbadan Cumhurbaşkanı’na örtülü ödenek çıktı. Recep Tayyip nereye para oraya. Kiziroğlu Ahmet Hoca paraları emekli için biriktirmedin de Cumhurbaşkanı’na örtülü ödenek için mi biriktirdin? Ne yapacak Cumhurbaşkanı örtülü ödenekle? Tanesi bin TL’den Kaçak Saraya bardak mı alacak? Saraya değil ıssız adaya düşse yanına alacağı üç şeyden biri kesinlikle örtülü ödenek olur!”

Odatv.com

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. Katar Savunma Bakanı YOLDA!.. Rus pilotların yaşadığı belirtiliyor Ağrı Dağı'nda Terör Operasyonu Mülteci Tüccarlar! Flaş! Ankara'daki Olayın Şifresi Şemdinli'de Çözüldü! "Asgari Ücreti 1.300 Lira Yaptık" dediler ama... Ebubekir ÖZTÜRK'ten REZİL VİDEO İÇİN AKLA ZİYAN AÇIKLAMA!.. FLAŞ!.. ÖZDAĞ'DAN KAMUOYUNA BÜYÜK SİNYAL!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
2015 genel seçiminde oyun içinde oyunlar...