Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2393 görüntülenme )

Örtülü ödenekte bu ısrar neden?..

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, cumhurbaşkanına örtülü ödenek düzenlemesiyle ilgili, “Recep Tayyip nereye para oraya. Kiziroğlu Ahmet Hoca paraları emekli için biriktirmedin de Cumhurbaşkanı’na örtülü ödenek için mi biriktirdin?” değerlendirmesinde bulundu.
 TBMM’de Torba Yasa görüşmeleri sırasında verilen cumhurbaşkanına örtülü ödenek getirilmesine ilişkin önergeye CHP’li İnce’den tepki geldi. İnce, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Başbakanlığı döneminde örtülü ödenek harcamalarında rekor kıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şimdi de "sorumsuzca" örtülü ödenekten para kullanabileceğini ifade ederek, şunları kaydetti:
“'Konu mankeni değilim’ dedi, örtülü ödeneği aldı. Cumhurbaşkanı oldu, Cumhurbaşkanlığı bütçesi yüzde 97 artırıldı. Torbadan Cumhurbaşkanı’na örtülü ödenek çıktı. Recep Tayyip nereye para oraya. Kiziroğlu Ahmet Hoca paraları emekli için biriktirmedin de Cumhurbaşkanı’na örtülü ödenek için mi biriktirdin? Ne yapacak Cumhurbaşkanı örtülü ödenekle? Tanesi bin TL’den Kaçak Saraya bardak mı alacak? Saraya değil ıssız adaya düşse yanına alacağı üç şeyden biri kesinlikle örtülü ödenek olur!”

Odatv.com

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat!..Meteoroloji Uyarıyor! DİYARBAKIR'DA FACİADAN KIL PAYI! Yandaş Cem Küçük yeni kayyum listesi verdi! Saadet Patisinden ERDOĞAN'A TEPKİ! İlber Hoca'dan Bir Davutoğlu Klasiği ŞOK!.. OTOMOBİLLERDE VERGİLER SİL BAŞTAN! Flaş! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Müthiş Çözüm! İşte Dünyanın En Kanlı Terör Örgütü!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İdil'de Ambulansa Ateş Açtılar