Serdar Ortaç, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a olan sevgisi nedeniyle tepki gördüğünü öne sürdü ve "Ülkemize katkısını nasıl göremiyorlar? Yatırımlar hayat kalitemi artırdı. Ekonomi daha da kötü olabilirdi. İyi ki Erdoğan var. Şükredelim" dedi.

‘MUHALİFLER BANA TEPKİ GÖSTERİYOR’

Şarkıcı Serdar Ortaç, Sabah'a verdiği röportajda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı çok sevdiği için linç edildiğini öne sürdü. "Erdoğan sevgimden muhalifler beni sosyal medyada linç ediyor" iddiasında bulunan Ortaç, Erdoğan'ın Türkiye'deki tek lider olduğunu savundu. Ortaç, şöyle konuştu:

‘DÜNYADA BİR İKİ LİDERDEN BİRİ ERDOĞAN’

"Türkiye dünyada yükselişte, değerini bilmeliyiz. Bunda Erdoğan'ın katkısı çok. Kusura bakmasın kimse ama şu anda Türkiye'de lider olarak bir tek Erdoğan var bana göre. Dünyada da bir-iki liderden biri. Bu benim düşüncem. Herkesin görüşüne de, eleştirisine de saygı duyuyorum"

'EKONOMİ DAHA KÖTÜ OLABİLİRDİ'

"Ekonomi kötü, kimsede para yok' diyorlar. Bırakalım Allah aşkına bu kötümserliği. Piyasa kötü diye yakınıyorlar, ya daha da kötüsü olabilirdi. Eskiyi hatırla. İnsanlar tüp gaz kuyruğuna girerdi. Ben hatırlıyorum o eski dönemleri. Şimdi çok şükür bunları yaşamıyoruz. Biraz şükretmeyi bilmeliyiz"

‘TÜRKİYE'DE TEK LİDER ERDOĞAN’

Sosyal medyada muhalifler tarafından linç edildim. 'Buna bir daha reklam vermeyin' diye paylaşım yapanlar bile oldu. Ne istiyorsunuz ekmek paramdan? Sırf düşüncemi dile getirdim diye böyle de yapılmaz. Benim ofisimi görüyorsun, duvarımda Atatürk'ün resmi var. Ona olan sevgim ve saygım sonsuz... Atatürk; cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder. Cumhurbaşkanımızı da hem kişiliğinden, hem de icraatlarından, hem de politikalarından dolayı çok seviyor ve takdir ediyorum. Ne var bunda?

‘YOL YAPTI KÖPRÜ YAPTI OTOBAN YAPTI’
“Erdoğan'ın ülkemize katkısını nasıl göremiyorlar? Muhalifler 'Yolla, otobanla, köprü ile ölçmeyin' diyorlar Erdoğan'ın yaptıklarını. Ne ile ölçeceğiz? Benim hayat kalitemi artırdı mı bu yatırımlar? Evet, rahat yaşamam için gerekli bunlar. Anadolu tarafına geçince Avrupa'daymışım gibi geliyor. Türkiye dünyada yükselişte, değerini bilmeliyiz. Bunda Erdoğan'ın katkısı çok. Kusura bakmasın kimse ama şu anda Türkiye'de lider olarak bir tek Erdoğan var bana göre. Dünyada da bir-iki liderden biri. Bu benim düşüncem. Herkesin görüşüne de, eleştirisine de saygı duyuyorum."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ