Genel
12 Ekim 2018 ( 35788 görüntülenme )

'Orhan Gencebay'dan SUÇ DUYURUSU'

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay sosyal medya üzerinden kendisine hakarette bulunan kişiler hakkında savcılığa giderek şikayetçi oldu. Ünlü sanatçı adliye çıkışında, "5 yıldır sosyal medya üzerinden kendisine hakaretlerde bulunan kişiler hakkında şikayetçi olduğunu" söyledi.

Eşi Sevim Emre ve avukatı ile birlikte Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelen ünlü sanatçı Orhan Gencebay savcılığa yaptığı şikayetin ardından eşi ve avukatıyla birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İlk olarak ünlü sanatçının avukatı Berrin Ayata konuştu ve şunları söyledi;

‘SALDIRILAR CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMINA KADAR GİDİNCE’

“Sosyal medya üzerinden saldırılar oldu. Orhan Bey üzerinden Cumhurbaşkanlığına kadar hakaretler oldu. Üzüntüden daha ileri boyuta aşırı bir yüklenme oldu. 4-5 yıldır bu saldırılar var. Saldırılar artık cumhurbaşkanlığı makamına kadar gidince mecbur kaldık. Çoğu gizli hesaptan yapıyor. Gerekli makamlardan soruşturmalar başladı” dedi. Daha sonra konuşan Orhan Gencebay ise şunları söyledi:

‘DAHA İNSAN OLSUNLAR’

“Üzüntüm şu ki; hakaret sahibinindir aslında. Ben insanları kırmamaya özen gösteren biriyim. Bazı insanlarımız üzüyor insanları. İnsanın doğasında böyle şeyler de var. Ama ben doğadaki kötü şeylerin kalkmasını istiyorum. Fakat elimde olmuyor. İyi niyetimle buradayım. Kimseye kötülük yapmam mümkün değil. Dilerim o arkadaşlar da daha insan olma konusunda bilgilere sahip olsunlar diye temenni ederim.”

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ