Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2377 görüntülenme )

Okullara Tatil Var

Milli Eğitim Bakanı Avcı, 7 Haziran'daki seçimden sonra eğitime hazır edilebilmeleri için 8 Haziran Pazartesi günü okulların tatil edileceğini açıkladı.
 ESKİŞEHİR

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 7 Haziran'daki seçimden sonra eğitime hazır edilebilmeleri için 8 Haziran Pazartesi günü okulların tatil edileceğini açıkladı.

Arifiye Mahallesi İki Eylül Caddesi'nde esnaf ziyareti yapan Avcı, vatandaşlarla bir araya geldi.Avcı, ziyareti sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, seçimler bittikten sonra işlemlerin ertesi gün geç vakitlere kadar sürebildiğini söyledi.

Seçimin ertesi günü için okulların eğitime hazır hale getirilmesi amacıyla ek bir çaba göstermek gerektiğini anlatan Avcı, "O nedenle daha önceki seçimlerde olduğu gibi inşallah 7 Haziran'dan sonra 8 Haziran Pazartesi günü okullarımızı tatil edeceğiz. İdari tatil yapacağız.

Böylece okullarımızı 9 Haziran gününe daha hazır hale getirmiş olacağız" diye konuştu.a.a.com

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Figen Yüksekdağ'a da soruşturma FLAŞ!.. KDV'de JET İADE!.. ŞOK!.. İLAÇLARDA GİZLİ STOK! PKK'dan Açıklama! Çukurca'da Haber Alınamayan Personel! HDP'den Büyük Kışkırtma! HÜKÜMET KONAĞINA BOMBALI SALDIRI! Hükümet'ten İlk Resmi Açıklama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Esad ilk Kez Kara Harekatına Başladı