Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Haziran 2017 ( 93 görüntülenme )

OGAN'dan KAMUOYUNA ÇARPICI AÇIKLAMA!..

OGAN: ADALET BEKLİYORUZ

Oğan, 20 Haziran'da(Yarın) açıklanması beklenen MHP kurultayı ile ilgili yürütmeyi durma kararına öncesi konuştu.

1 yıldır açıklanması beklenen MHP kurultayında yürütmeyi durdurma kararının 20 Haziran'da(Yarın) açıklanması bekleniyor. 

Konu ile ilgili sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından açıklama yapan Sinan Oğan, "Yarın mahkeme heyeti bir erteleme daha verirse artık Türkiye'de Adaletin siyasallaştığı tescillenmiş olacaktır. Yarın Adalet bekliyoruz..." ifadelerini kullandı.

YARIN ADALET BEKLİYORUZ 

Oğan açıklamasını şöyle sürdürdü: "1 yıl önce yaptığımız kurultayımız hakkında yürütmeyi durdurma kararı veren mahkeme bütün teamüllere aykırı olarak 1 yıldır karar veremedi. 20 Haziran'a ertelenen mahkemede normal şartlarda yarın bir karar çıkması gerekir. Ancak 'Adalet' AKP'nin oyuncağı haline geldiği için yarın mahkeme heyeti bir erteleme daha verirse artık Türkiye'de Adaletin siyasallaştığı tescillenmiş olacaktır. Yarın Adalet bekliyoruz..."

sinan-tweet-001.png
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suruç'ta Akılalmaz Olay! HDP'nin Aday Adayı Patlamayı Önceden Yazmış ANADOLU AJANSI REFERANDUM SONUCU İLAN ETTİ... AÇILAN SANDIK: %98.98 24 İlde FETÖ Operasyonu! Bülent Arınç’tan Yeni Parti Açıklaması AKP'den PKK'ya garip çağrı... Dağlıca'da Yaralanan Astsubay: Şerefli Görevime Döneceğim! Balıkesir'de Otobüs Devrildi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
NİHAT HATİPOĞLU İŞİ FENA İLERLETTİ... İZLEYİCİ ŞAŞKIN!..