Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Haziran 2017 ( 79 görüntülenme )

OGAN'dan KAMUOYUNA ÇARPICI AÇIKLAMA!..

OGAN: ADALET BEKLİYORUZ

Oğan, 20 Haziran'da(Yarın) açıklanması beklenen MHP kurultayı ile ilgili yürütmeyi durma kararına öncesi konuştu.

1 yıldır açıklanması beklenen MHP kurultayında yürütmeyi durdurma kararının 20 Haziran'da(Yarın) açıklanması bekleniyor. 

Konu ile ilgili sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından açıklama yapan Sinan Oğan, "Yarın mahkeme heyeti bir erteleme daha verirse artık Türkiye'de Adaletin siyasallaştığı tescillenmiş olacaktır. Yarın Adalet bekliyoruz..." ifadelerini kullandı.

YARIN ADALET BEKLİYORUZ 

Oğan açıklamasını şöyle sürdürdü: "1 yıl önce yaptığımız kurultayımız hakkında yürütmeyi durdurma kararı veren mahkeme bütün teamüllere aykırı olarak 1 yıldır karar veremedi. 20 Haziran'a ertelenen mahkemede normal şartlarda yarın bir karar çıkması gerekir. Ancak 'Adalet' AKP'nin oyuncağı haline geldiği için yarın mahkeme heyeti bir erteleme daha verirse artık Türkiye'de Adaletin siyasallaştığı tescillenmiş olacaktır. Yarın Adalet bekliyoruz..."

sinan-tweet-001.png
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Özel Harekata Saldırı! Avrupa'daki ÜLKÜCÜLERDEN KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU! PKK, İdil'de Polis Aracına Saldırdı: 1 Polis Yaralı Yeni Akit Yazarı DİLİPAK ÖYLE BİR UÇTU Kİ... UZAYDA DEPREM!.. MANSUR YAVAŞ'TAN YSK HAKKINDA ÇARPICI İDDİA!.. Fuat Avni'den Şok Tweet; PELİKAN DOSYASI AÇILDI! LİCE'de SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLDİ! AKP'den Son Hamle!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Darbe Manisa'yı Salladı!