Suriyeli sığınmacı sorununa dikkat çekmesi nedeniyle daha önce de hedef gösterilen isimler arasında yer alan Sinan Oğan, idlib'e gerçekleştirilen saldırının ardından sosyal medyada isminin zikredilmesine çok sert tepki gösterdi. Sinan Oğan, Twitter hesabı üzerinden çok sert bir açıklama yaptı. Oğan, "İdlib'i bombalayan Rusya başkanıyla her hafta kucaklaşan ben miyim?" diye sordu.

‘İDLİB’İ BOMBLAYAN BEN MİYİM’


Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunan Oğan, kendisi hedef alanlara sert çıkarak, "Suriye'de bir çocuk ölünce sosyal medyada linç kampanyasıyla "Sinan Ogana müjde verin!" diyen y**klar! İdlib'i bombalayan Rusya başkanıyla her hafta kucaklaşan ben miyim?" ifadelerini kullandı. İktidarı da iğneleyen Sinan Oğan, açıklamalarına şöyle devam etti:

‘BOP’U DESTEKLEYEN BEN MİYİM’

"Emevi Camiinde Cuma namazı kılma hülyasına düşerek Suriye'de macera arayan ben miyim? Rejimi yıkma vaadiyle Suriye'ye giden teröristlere göz yuman ben miyim? Arap Baharı BOP'un kan gözyaşı Projesidir dediğimizde bize hönkürenlere sesleniyorum.”

‘SAHİLLERDE NARGİLE FOKURDATAN TOSUNLAR GİTMELİ’

Biz her zaman dedik, şimdi yine diyoruz. Suriye'deki sorunun çözümü savaşla olacaksa bizde sahillerde nargile fokurdatan tosunlar gitmeden bu savaş bitmez .Eğer sorun diyalogla çözülecekse o zaman da bugünkü rejimle oturup bir hal çaresi bulmak lazım. Mevcut rejimin eli kanlıymış. Doğru eli kanlı. Peki Orta Doğu'da eli kanlı olmayan rejim mi var? Biz her zaman şunu dedik. Çocuk, kadın, yaşlı vs. bakalım ama bu Tosunlar sahillerde nargile fokurdatmaya devam edecekse ve siz bu Tosunlar kalsın diyorsanız evinize alacaksınız.”

‘BRE VİCDANSIZLAR’

“Biz oradaki çocukların ölmesine elbette üzülüyoruz. Daha geçen hafta bizim Suriye'de 4 askerimiz şehit oldu. Ama bu Tosunlar burada zil takıp oynuyor, sahillerde nargile fokurdatıyor. Hiç mi vicdanınız yok, askerimize hiç mi vicdanınız sızlamıyor bre vicdansızlar!"

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ