Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2387 görüntülenme )

Oğan'dan Çağrı!


MHP'deki genel başkan adaylarından Sinan Oğan, partililerle buluşmak için geldiği Kayseri’de, kısa süre önce şehit olan polis memuru Ramazan Kırboğa’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sonrası konuşan Oğan, kurultay süreciyle ilgili olarak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye "Bizi iftarda bir araya getirsin" çağrısında bulundu.


Partililerle buluşmak için Kayseri’ye gelen Sinan Oğan, kısa süre önce İstanbul Vezneciler’de meydana gelen terör saldırısında şehit olan Ağrılı polis memuru Ramazan Kırboğa’nın Kayseri'de oturan ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Şehit polis memuru Ramazan Kırboğa'nın babası Süleyman Kırboğa'nın elinin öpen Oğan, başsağlığı diledi.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Oğan, "Şehidimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bugün buraya Ağrılı kardeşimizin teröre kurban gitmesi nedeniyle geldik. Ailenin acısını paylaştık, ülkeninin birliğini ve bütünlüğünü hiç kimse bozamayacaktır" dedi. Kurultay sürecine değinen Oğan, şöyle devam etti:

"Kurultayımızı toplayacağız. Kayseri’deki delegelerimizle görüşeceğiz. 19’unda inşallah kurultayımızı toplayacağız. Ramazan ayındayız, birlik ve beraberlik ayındayız. Bende buradan genel merkezimizi davet ediyorum. Genel merkezimiz Ramazan ayının da manevi ortamında gelsin 19’unda kurultayı beraber yapalım. Boykot etmeyle, “Biz onu tanımıyoruz” demeyle bu sorun çözülmez. Genel Başkanımıza hatta bir çağrıda da bulunuyorum. Bizi iftarda bir araya getirsin. Hep beraber konuşup, iftarımızı beraber açalım. Ramazan ayının manevi ortamı bunu gerektirir. Ülkücülüğün gereği de budur. Biz böyle bir davete de memnuniyetle iştirak edeceğimizi belirtmek isteriz." 

"BEN PARTİNİN ÜYESİYİM" 

Oğan, üyeliğiyle ilgili sorulan soruya ise, "Mahkeme karar kesindir diyor. Bunun başka bir anlama gelmediğini birinci sınıftaki hukuk öğrencileri de bilir. Mahkeme kararı kesindir ve temyize kapalıdır. Dolayısıyla da ben partinin üyesiyim. Burada tartışılacak bir konu yok" yanıtı verdi.
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hakkari ve Kuzey Irak'ta 25 Terörist Öldürüldü AĞIR ŞOK!.. MANİSA KIŞLASINDA ÇOK AĞIR VAKA!.. ŞOK!.. CIA DİREKTÖRÜNDEN AĞIR KÜSTAHLIK!.. Mumcu, Bitlis, Ersever, 1993'te ne oldu? Silahlı tehdide müdahaleyi engelleyen KİM ? ŞOK!.. YSK BAŞKANINDAN ELEŞTİRİLERE TEK CÜMLELİK YANIT!.. Davutoğlu'ndan İnsanın Kanını Donduran Açıklama! Her Yer Yığınak... Her Yer Tuzak... ARDI ARDINA BEŞ ŞEHİT!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dev Operasyon!