Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2380 görüntülenme )

O PKK'lılar İran'a kaçtı

Ağrı, Doğubeyazıt'da, İran sınırında yasa dışı yollarla geçmeye çalışan PKK'lı teröristler güvenlik güçlerinin müdahalesi sonucunda, İran tarafına kaçtı.
  Genelkurmay Başkanlığı tarafından olayla ilgili yapılan yazılan açıklama şöyle;  Doğubeyazıt'da, İran hududunu yasa dışı yollarla geçmeye çalışan Bölücü Terör Örgütü mensubu bir grup teröriste müdahale sonucunda, İran tarafına kaçan teröristlere ait; bir adet Biksi makineli tüfek, bir adet Kaleşnikov piyade tüfeği, bir adet YAESU marka araç telsizi, 326 adet Biksi mühimmatı, 462 adet Kalaşnikov mühimmatı, 70 adet Kannas mühimmatı, bir adet lazermetre, bir adet 12 V akü, yedi adet şemsiye, üç rulo halinde (yaklaşık 35 m) kablo,çok sayıda örgütsel doküman ve yaşam malzemesi ele geçirilmiştir." 
Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ! RUSYA ABD İLE ANLAŞTI! Genelkurmay Başkanlığı'ndan Çok Anlamlı Duyuru! Meteorolojiden Kar ve Yağmur UYARISI! Sel Sularında Dolaşırken Dikkat Edin! Obama'dan AKP Hükümetine ilginç uyarı Bu Bilgiler Size Faydalı Olabilir! Barolar ayağa kalktı Meral Akşener'den Erdoğan'a BÜYÜK MESAJ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. MUSUL'DA KATLİAM! Can Kaybı ağır...