Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2371 görüntülenme )

O PKK'lılar İran'a kaçtı

Ağrı, Doğubeyazıt'da, İran sınırında yasa dışı yollarla geçmeye çalışan PKK'lı teröristler güvenlik güçlerinin müdahalesi sonucunda, İran tarafına kaçtı.
  Genelkurmay Başkanlığı tarafından olayla ilgili yapılan yazılan açıklama şöyle;  Doğubeyazıt'da, İran hududunu yasa dışı yollarla geçmeye çalışan Bölücü Terör Örgütü mensubu bir grup teröriste müdahale sonucunda, İran tarafına kaçan teröristlere ait; bir adet Biksi makineli tüfek, bir adet Kaleşnikov piyade tüfeği, bir adet YAESU marka araç telsizi, 326 adet Biksi mühimmatı, 462 adet Kalaşnikov mühimmatı, 70 adet Kannas mühimmatı, bir adet lazermetre, bir adet 12 V akü, yedi adet şemsiye, üç rulo halinde (yaklaşık 35 m) kablo,çok sayıda örgütsel doküman ve yaşam malzemesi ele geçirilmiştir." 
Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI BUNLAR Milyonlarca Çalışanı İlgilendiren KARAR! Dağlıca'da Özel Kuvvetler'den Sınır Ötesi Operasyon ŞEHİTLERİMİZİN KİMLİKLERİ... ŞOK!.. AVUÇİZİNDEN SONRA PLAKA İZİ GELİYOR! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ABD'de SKANDAL KARŞILAMA!.. İzmir MHP'de büyük deprem Fuat Avni Davutoğlu'nun bile bilmediği seçim hilelerini açıkladı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Uçak Krizi Bitti Rusya'nın Doğalgaz Hamlesi Yeni Geldi!