4618 görüntülenme12 Ocak 2020
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un Bilal Erdoğan'ın da mezunları arasında yer aldığı Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili soruya verdiği yanıt sosyal medyanın gündeminde.

KARTAL İMAM HATİP

CNN Türk’te Cüneyt Özdemir’in hazırlayıp sunduğu 5N1K programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Necmeddin Bilal Erdoğan'ın da mezunları arasında yer alan Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne ilişkin bir soruya verdiği yanıt dikkat çekti.

MEZUNLARI DEVLETTE NASIL İŞBULUYOR


Kamu kurum ve kuruluşlarında çok sayıda Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi mezununun istihdam edilmesine ilişkin konuşan Selçuk, "Tarihsel olarak başarılı bir okul ama bu başka bir konu eğitimle ilgili bir konu değil bu" ifadelerini kullandı.

BAKAN: ‘KAHVE İÇERKEN KONUŞURUZ’

"Kamudaki istihdam politikası ya da belli görevlere kimlerin getirildiği ile ilgili, şimdi Milli Eğitim Bakanına mı soruyorsunuz bu soruyu" diyerek sözlerine devam etmek istemeyen Milli Eğitim Bakanı'nın "Çok doğru değil gerçekten, onu kahve içerken konuşuruz" sözleri ise dikkat çekti.

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ