Reklamlar
Anasayfa » Haber
01 Eylül 2017 ( 1592 görüntülenme )

"NASIL ANLADINIZ" Diye ERDOĞAN'a SORDULAR... CEVAP MÜTHİŞ!..

ERDOĞAN: BEN SIRADAN BİRİ DEĞİLİM, BİLİRİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma namazı çıkışında gazetecilerle sohbet etti. 

Erdoğan, bir muhabire 'karadenizli misin' diye sorunca muhabir 'nereden anladınız' dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise bu soruya "Cumhurbaşkanıyım ben sıradan biri değilim, bilirim" karşılığını verdi.

"BEN SIRADAN BİRİ DEĞİLİM, BİLİRİM"

CNN Türk’ün Cumhurbaşkanı Muhabiri Zeynep Karamustafa’ya “Karadenizli misin?” diye soran Erdoğan’a Karamustafa, “Evet, Ordu, Fatsa, Yalı Köylüyüm. Nereden anladınız” yanıtını verdi. 

Bunun üzerine Erdoğan, “Cumhurbaşkanıyım ben sıradan biri değilim, bilirim” karşılığını verdi. 

AA'YA İLGİ

Fotoğrafı, AA’nın Kıdemli Foto Muhabiri Ahmet Dumanlı’nın çektiğini gören Erdoğan, makineyi kendi fotoğrafçısı Murat Çetin Mühürdar’a devretmesini isteyip Dumanlı’yı yanına çağırdı. Erdoğan “Ahmet sen öne çök” diyerek Dumanlı’nın hemen önünde yer almasını istedi. Gazetecilerle fotoğraf çektiren ve bir süre sohbet eden Erdoğan, Camii’den ayrılırken de vatandaşlarla konuştu.


Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Osman Pamukoğlu'ndan KRİTİK UYARI!.. METEOROLOJİ'DEN İSTANBUL'A UYARI!.. Kuzey Kore'den ABD'ye REST! JAPON DEVİ TAMAMINI SATIN ALDI! ŞOK!..ÇİN FÜZE ATEŞLEDİ! ADALET BAKANLIĞI AZ ÖNCE AÇIKLADI! Flaş! Suriye'den Açıklama! ŞOK!.. Aziz Yıldırım'a CEZA ÜSTÜNE CEZA!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
KUZEY KORE'DEN ŞOK SALDIRI AÇIKLAMASI!