İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ozan Arif’in cenaze töreninin olduğu gün konser verecek olan Mustafa Yıldızdoğan’a göndermede bulundu: “Dinimiz ölmüşlerimizi hayırla yâd etmeyi emreder. Bugün için konser değil, Kuran’ı Kerim tilaveti gerekir" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 13 Şubat Çarşamba günü aramızdan ayrılan Ozan Arif’in Samsun’da düzenlenen törene katıldı. Törende dua okuyan Akşener, yakınlarına başsağlığı diledi.

AKŞENER: BUGÜN KONSER GÜNÜ DEĞİL

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla da Büyük Ozan’ın hayatını kaybetmesi üzerine yaşadığı üzüntüyü dile getiren Akşener, Twitter hesabından, “Dinimiz ölmüşlerimizi hayırla yâd etmeyi emreder. Bugün için konser değil, Kuran’ı Kerim tilaveti gerekir. Yakışan budur” açıklamasında bulundu. “DEVLET BAHÇELİ’NİN MEMLEKETİNDE KONSER”

Akşener’in bu açıklaması ile Ülkücü Hareketin sanatçılarından Mustafa Yıldızdoğan'a göndermede bulunduğu ileri sürüldü. Ozan Arif'in vefatı ile ilgili bir başsağlığı mesajı yayınlamayan Yıldızdoğan, Ozan Arif’in cenaze töreninde, Devlet Bahçeli’nin memleketi Osmaniye’de konser verdi.

MHP'DEN SADECE İL BAŞKANI VAR

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ozan Arif, Samsun’da binlerce kişinin katıldığı cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Törene İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve kurmayları ile CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, milletvekilleri, ile onbinlerce vatandaş katıldı.

Törene MHP'yi ise MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karabıçak'ın temsil ettiği gözlendi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ