Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2360 görüntülenme )

Murat Kekilli Şehit Polis İçin Kur'an-ı Kerim Okudu

Türkücüler bile PKK propagandasına soyunmuşken...
 Terör örgütü PKK'nın, bilim ve sanat dünyasından hiç olmadığı kadar destek aldığı ortamda gerçek sanatçılara ihtiyaç var..

Ünlü şarkıcı Murat Kekilli, Mardin Dargeçit'te teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan 4 polis memurundan Mehmet Akif Hatunoğlu'nun ailesine taziye ziyaretinde bulunmuş ve şehit için Kur'an-ı Kerim okuyarak dua etmişti.

Teröristlere destek veren şarkıcılar ve akademisyenlerin cirit attığı Türkiye'de, Murat Kekilli'nin bu davranışı sosyal medyada büyük beğeni topladı."ŞARKICILAR AĞZINDAN ÇIKAN SÖZLERE DİKKAT ETMELİ"

Şarkıcı Kekilli, ülkelerin zor zamanlarında insanlarla buluşturulan sanatçıların duruşlarının öneminin altını çizerek, şu değerlendirmeyi yaptı: "Kaos zamanlarına sanatçının ağzından çıkacak her söz çok önemli. İnsanları ötekileştiren, başkalaştıran değil, sağduyu, birlik, beraberlik, iyilik, güzellik kavramlarının mesajını veren sanatçıların sahnelerde olması gerekiyor. Kaostan beslenen sanatçılarla topluma güzel mesajlar vermek mümkün değil. Bu manada belediyelere ve üniversitelere çok iş düşüyor, seçimlerini çok iyi yapmak zorundalar." diye konuştu.

Ensonhaber

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İtalyanlar'dan Mülteci Operasyonu! Dikkat!.. Meteorolojiden UYARI ÜSTÜNE UYARI! ŞOK! ABD Seçimlerinde ŞOK İDDİA! DÜŞEN SAVAŞ UÇAĞIYLA İLGİLİ İLK RESMİ AÇIKLAMA! Şanlıurfa Mirasımızı da Anlatamadılar! FLAŞ! Bu da Oldu ama Bakınız Kimin Sayesinde! Emine Ülker Tarhan Son Kararını Verdi! KIBRIS İÇİN ÇOK KRİTİK UYARI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DÖNDÜ DOLAŞTI İNDİ ÇIKTI... DERKEN TRT GENEL MÜDÜRÜ BAKIN KİM OLDU!..