Genel
20 Ağustos 2018 ( 9154 görüntülenme )

Uyarı üzerine uyarı!.. 'BİZİ MUHTAÇ EDECEKLER'

CHP'nin 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde adayı Muharrem İnce kendisini ekonomi üzerinden hedef alan 'yandaş' medyaya ateş püskürdü. 


İnce, gerekli önlemleri almayanların Türkiye'yi IMF'ye muhtaç duruma düşüreceği uyarısında bulundu. İnce şunları kaydetti;

'AKIL YOKSUNLARI' 

“Yandaş medyada, Cumhurbaşkanlığı seçimini Erdoğan'ın tekrar kazanması durumunda döviz kurlarının artacağını ve nereye kadar yükseleceğini seçimden önce öngörmem nedeniyle, hakkımda bir kampanyası açılarak, bunu nereden bildiğimin sorgulanması çağrısı başlatılmış.  Maalesef akıldan yoksunluk yalnız iktidarı değil yandaşlarını da tamamen esir almış."

'HERKES GÖRÜYOR AMA BUNLAR ALGILAYAMIYOR'

"Akıl, fikir sahibi olup ekonomi biliminin en temel kurallarını algılayan herkesin, mevcut iktidar uygulamalarına bakarak olan biteni öngörmesi mümkünken, gerçekleri sadece bunlardan yoksun olan iktidar ve yandaşları algılayamamaktadır. Ülke ekonomisini içine soktukları bu durumdan çıkış için sürekli olarak akılcı ve gerçekçi politikalar öneriyoruz. 

Buna rağmen, gerekli önlemleri almayanlar ve basını da kullanarak manipülatif haberler yayarak piyasaların düzeleceğini bekleyenler, maalesef sonunda ülkemizi IMF'ye muhtaç duruma düşüreceklerdir.”

kaynak:sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ