Genel
13 Mayıs 2018 ( 3900 görüntülenme )

'İNCE'DEN SEÇİM VAADİ'

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, öğrencilere burs vaadinde bulundu.

İnce, "Üniversite öğrencilerine karşılıksız olarak sözüm 19 Mayıs'ta gençlik bursu, 29 Ekim'de Cumhuriyet bursu verilecektir" dedi. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, konuşmasını şöyle sürdürdü:

ÖĞRENCİLERE GENÇLİK BURSU CUMHURİYET BURSU

“Bir öğretmen cumhurbaşkanı olarak gençlere üniversite öğrencilerine sözüm 19 Mayısta gençlik bursu, 29 Ekim’de Cumhuriyet bursu. Karşılıksız. Burs olarak verilecektir Türkiye Cumhuriyeti tarafından. Yetmez. Pamukkale’ye giriş kaç para, 35 TL mi? Türkiye Cumhuriyeti’nde Allah’ın izniyle cumhurbaşkanı olduğum zaman, öğrenci kimliği gösteren herkes bütün müzelere serbest girecek.”

“SINAVLAR PARASIZ OLACAK”

Eğer 81 milyonluk ülke gençlerine sınavı parayla yapıyorsa yazıklar olsun. Sınav ücretlerini kaldıracağız. Ah ah bir şey daha söyleyeyim. En önemlisi şu anda 10 bin dolayında bilgisayar mühendisi var. En kısa sürede bunu on katına çıkartacağız, bu ülkeyi böyle kalkındıracağız” ifadelerini kullandı

“MEMLEKETİ BU HALE DÜŞÜREN MEMLEKETİ KURTARAMAZ”

“Türkiye’nin geleceği kadınlar ve gençlerdir. 16 yıl sonra diyor ki ‘Bana oy verin memleketi kurtarayım.’ İşin özetini söyleyeyim; memleketi bu hale düşürenler, memleketi bu durumdan kurtaramazlar. ” şeklinde konuştu.

Kaynak: dha

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ