Reklamlar
Anasayfa » Haber
06 Aralık 2016 ( 203 görüntülenme )

Muammer Güler’in oğlu iflas etti

17-25 Aralık yolsuzluk soruşturmasında gözaltına alınan dönemin İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler iflas etti.
 Türkiye gündemine oturan 17-25 Aralık yolsuzluk soruşturmasında gözaltına alınan, dönemin İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler iflas bayrağını çekti. Oğul Güler, BBS Turizm Eğitim Danışmanlık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited isimli şirketi, eski ortaları Ahmet Şafak Kuş ve Demir Süerli’ye bıraktı.

Güler’in şirketi bıraktığı Kuş, aynı zamanda Barış Güler’in avukatlığını yürütüyor. Dikkat çeken diğer bir ayrıntı da Süerli’nin Ahmet Şafak Kuş’un kız kardeşi ile evli olması.
Güler’in sahibi olduğu Aşk Beslenme ve Danışmanlık Hizmetleri Limited isimli şirketi ise geçtiğimiz ay tasfiye edildi. Güler yine bu şirketi de Kuş ve Süerli’ye devretmişti.FAİZİYLE GERİ ALDI

Innova Gayrimenkul Geliştirme Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi ile 2012’de inşaat işine soyunan Güler bu şirketi de mayıs ayında kapattı. Onuncu ayda alacaklılara son çağrıyı yapan şirketin toplam sermayesi ise 50 bin TL idi.

17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturması hakkında verilen takipsizlik kararının kesinleşmesinin ardından, İçişleri Bakanı eski Muammer Güler’in oğlu Barış Güler’in el konulan 400 bin TL, 320 bin Euro ve 90 bin doları da faiziyle iade edilmişti.

BARIŞ GÜLER’İN KAPANAN ŞİRKETLERİ

Barış Güler’in kapanan şirketlerinden alacaklılara kasım ayında çağrı yapıldı.
*Tasfiye halinde Bionet Endüstriyel Ürünleri Pazarlama ve Dış Ticaret Limited Şirketi
*BBS Turizm Eğitim Danışmanlık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Tasfiye halinde BBS Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi
*Aşk Beslenme ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi
*Tasfiye halinde Innova Gayrimenkul Geliştirme Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu görüntüler Arabistandan değil TÜRKİYE'den... Ramazan Bayramınız Kutlu, Yolunuz Açık Olsun! 18 terörist böyle öldürüldü: Allah için, şehitler için vurun Dev Mitingin Hazırlıkları Tamam PKK'dan Bombalı Tuzak! PKK'lılar Cami Yaktı! Vatandaş BAKAN'a Öyle Bir Soru Sordu ki... BAKAN VINNNN!.. PKK, Öğrenci Dolu 8 Okul ve 1 Yurda Saldırdı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABD DIŞİŞLERİ BAKANLIĞINDAN ŞAŞIRTICI KARAR!..