Reklamlar
Anasayfa » Haber
21 Nisan 2017 ( 428 görüntülenme )

Milletvekili Okutan'dan HÜKÜMETE AĞIR UYARI!..

OKUTAN: DEVLETİN BEKASI TEHLİKEDE

Isparta Milletvekili Nuri Okutan, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. 

YSK'nın aldığı kararı değerlendiren Okutan, YSK üyelerini istifaya çağırdı ve devletin bekasının tehlikeye girdiğini söyledi.

İşte Okutan'ın açıklamaları:

"DEVLETİN BEKASI TEHLİKEDE"

"Biz artık ‘evet’te ‘hayır’da değiliz. İş daha da öteye gitmiştir, devletin bekası meselesi haline gelmiştir. Bunun farkında değil insanlar. Şu anda ‘evet’ çıkmıştır, iktidar kurtulmuştur diyelim. Ama devletin kurtulması, devletin bekası risk altına alınmıştır." 

"YSK İSTİFA ETSİN"

"Biz mahkemelere de güvenmeyeceksek, tuzla kokacaksa ne yapacağız, nereye gideceğiz, kime güveneceğiz? Sorun budur. Sistem sorunu haline gelmiştir. Dolayısıyla bu seçim kurulu hiç olmazsa şimdi istifa etsin, yerine yeni kurul üyeleri atanır. Dolayısıyla güven tazelenir. Bizim aradığımız, yöneldiğimiz sistem budur. 

Biz spor taraftarı falan değiliz. Bunun da bu kadar basit ele alınmasını da doğru bulmuyoruz. Bu skor, ‘evet-hayır’ kazandı, kaybetti yaklaşımı da doğru değildir.
Nuri Okutan: Devlet bekası tehlikeye girmiştir
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meteoroloji'den Kuvvetli Yağış Uyarısı! Davutoğlu'na Gençlerden Sürpriz Yanıt Alaattin Çakıcı'nın Sedat Peker'le ilgili o sözlerine sert cevap! Meteorolojiden Hava Tahmini! Diyarbakır Sur'da Çatışma Bu neyin hazırlığı…AKP bölgeye 20 bin polis gönderdi ! KILIÇDAROĞLU'NDAN YSK'YA AĞIR SUÇLAMA! AKP'de Olağanüstü Kongre Tarihi Belli Oldu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ORUCU NE BOZAR NE BOZMAZ...