Reklamlar
Anasayfa » Haber
21 Nisan 2017 ( 447 görüntülenme )

Milletvekili Okutan'dan HÜKÜMETE AĞIR UYARI!..

OKUTAN: DEVLETİN BEKASI TEHLİKEDE

Isparta Milletvekili Nuri Okutan, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. 

YSK'nın aldığı kararı değerlendiren Okutan, YSK üyelerini istifaya çağırdı ve devletin bekasının tehlikeye girdiğini söyledi.

İşte Okutan'ın açıklamaları:

"DEVLETİN BEKASI TEHLİKEDE"

"Biz artık ‘evet’te ‘hayır’da değiliz. İş daha da öteye gitmiştir, devletin bekası meselesi haline gelmiştir. Bunun farkında değil insanlar. Şu anda ‘evet’ çıkmıştır, iktidar kurtulmuştur diyelim. Ama devletin kurtulması, devletin bekası risk altına alınmıştır." 

"YSK İSTİFA ETSİN"

"Biz mahkemelere de güvenmeyeceksek, tuzla kokacaksa ne yapacağız, nereye gideceğiz, kime güveneceğiz? Sorun budur. Sistem sorunu haline gelmiştir. Dolayısıyla bu seçim kurulu hiç olmazsa şimdi istifa etsin, yerine yeni kurul üyeleri atanır. Dolayısıyla güven tazelenir. Bizim aradığımız, yöneldiğimiz sistem budur. 

Biz spor taraftarı falan değiliz. Bunun da bu kadar basit ele alınmasını da doğru bulmuyoruz. Bu skor, ‘evet-hayır’ kazandı, kaybetti yaklaşımı da doğru değildir.
Nuri Okutan: Devlet bekası tehlikeye girmiştir
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Melih Gökçek'ten Yeni Başbakan Tüyosu! Savunma Sanayiinde Dev Anlaşma! Olacak iş değil!.. AKP'DEN YILDIRIM ÇARPMIŞ GİBİ AÇIKLAMA!.. HATTAT'tan TOPBAŞ Hakkında AĞIR İDDİA! Şemdinli'ye dikkat! PKK Üçlü Sınırda Stratejik Alan Kuruyor BAKAN'DAN ŞOK DEPREM UYARISI!.. ÇEYİZ YARDIMI NEDİR, KİMLERE ÖDENİR, İŞTE ŞARTLAR ŞOK! KİLİS'İ VURDULAR! Durum İyi Değil!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İLKER BAŞBUĞ SONUNDA İSYAN ETTİ: YETER ARTIK!..