Politika
29 Haziran 2018 ( 3030 görüntülenme )

MHP'li Vekil KAZAN KALDIRIYOR...

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, seçim öncesi ‘TMO’nun fındık alım fiyatını yüksek oranda belirlemesi için Cumhurbaşkanlığı sarayı önünde çadır kuracağını’ söylemişti, şimdi harekete geçiyor.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, ‘’Bu kararımı uygulayacağım. Önce Sayın Cumhurbaşkanı’ndan fındık için randevu talep edeceğim. Vermezse kendi bilir, o zaman saray’ın önünde çadır kurup oturacağım, ama sayın Cumhurbaşkanı bu konuyla ilgilenir, çadıra gerek kalmaz, buna inanıyorum’’ dedi.

“BU FİYATA FINDIK OLMAZ”

Geçen yıl TMO'nun verdiği 10 liralık fındık fiyatının üreticiyi memnun etmediğini dile getiren Enginyurt, “TMO şu anda Ordu fındığını 11.5 liradan satıyor. Giresun fındığını ise 12.75'ten satıyor. Demek ki makul rakam 13 liradır. Sayın Cumhurbaşkanına fındığın en az 13 lira olması gerektiğini anlatacağız'' açıklaması yaptı.

Milletvekili mazbatasını alan Enginyurt, MHP Ordu İl ve İlçe teşkilatı başkanları ile bir araya geldi ve bir konuşma yaptı. Erdoğan'ın ilk turda Cumhurbaşkanı seçilmesinde MHP'nin önemli katkısı olduğunu da belirten Enginyurt şöyle dedi:

“ERDOĞAN’A OY VERDİK”

“Birileri ‘Ülkücü ve MHP'liler oyunu MHP'ye verecek lakin Erdoğan'a vermeyecek' dedi. Allah 5,5 milyon insandan razı olsun. Hem oylarını MHP'ye verdiler hem de Erdoğan'a vererek lider Devlet Bahçeli'nin sözünü yere düşürmediler.”

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ