Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Ağustos 2017 ( 5501 görüntülenme )

MHP'Lİ BAŞKAN AÇIKLADI... FACE BOOK ŞOKTA!..

MHP'li Başkan'dan ilginç 'ihraç' açıklaması


MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, sosyal medyada muhalifleri takip ettiklerini, yanlış paylaşımda bulunanları ihraç ettiklerini açıkladı.

Meral Akşener’in yeni parti kuracağını açıklamasından sonra MHP’de başlayan istifalar dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde MHP Gölcük’te çok sayıda partilinin istifa ettiği belirtilmiş, ilçe başkanı Bilal Çakır ise çıkan haberlere tepki göstermişti.

MHP İlçe Başkanı Çakır’dan partideki istifalarla ilgili yeni bir açıklama geldi. MHP’li başkan “istifa dilekçesine imza atan 20 kişiyi partiden ihraç ettik” derken, sosyal medya hesabından partilileri takip ettiklerini söyledi.

Çakır, "Bundan sonra da bakacağız. Sosyal medya hesaplarını takip ediyoruz. Biz, parti üzerinden kimsenin siyaset yapmasını istemiyoruz. MHP şov yapacak bir yer değil" açıklaması yaptı.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ADLİ KOLLUK KUMPASI PKK'dan Hainlik Üstüne Hainlik! Alaattin Çakıcı’dan çok konuşulacak mektup BU İLLERE KAR GELİYOR! KARAR ÇIKTI! PETROL UÇTU! Şimşek'ten Moody's'e Sert Cevap! Putin Yaptırımları Hedefini Bulmadı! İstanbul Adliyesi'nde Hareketlilik!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HELİKOPTERE ROKETLİ SALDIRI!