Reklamlar
Anasayfa » Haber
28 Mart 2017 ( 9042 görüntülenme )

MHP KURULTAY DAVASINDA AKIL ALMAZ KARAR!..

MHP KURULTAY DAVASINA ERTELEME


Milliyetçi Hareket Partisi'nin Olağanüstü kongresi yapılmış ve Genel Merkezin itirazı üzerine mahkemece yürütmeyi durdurma kararı verilmişti. Bugün Ankara 3 Asliye Hukuk mahkemesinde görülen davada mahkeme yeniden erteleme kararı vererek duruşma tarihini 20 Haziran 2017'ye ertelendi. 

Hakim verdiği kararda 23 Haziran 2016 da verilen yürütmeyi durdurma kararına MHP'li muhaliflerin mudahillik talebini "henüz deliller toplanmadığı" gerekçesiyle ertelendi. 

Mahkeme bilindiği üzere davacı Cemal Enginyurt'un, davalının da MHP Genel merkezi olmasına rağmen taraflarca 'ihtiyati tedbir kararına' itiraz edilmediği gerekçesiyle ihtiyati tedbire yönelik de bir karar verilmedi.

Mahkeme davacı ve davalı arasında bir hülle durumu yaşanmasına rağmen muhaliflerin müdahillik talebini karara bağlamadığı gibi  tarafların itirazı olmadığı için de yürütmeyi durdurmaya ilişkin de bir adım atmadı. 
d4-004.jpg
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

RIZA SARRAF'A ŞOK KARAR! ŞOK!..Tuğrul Türkeş'ten ÇOK AĞIR SÖZLER! AKPM'DEN AĞIR REFERANDUM RAPORU! İşe Bakın!.. REFERANDUMDA SIĞINMACI TEZGAHI! TRABZON'DAKİ ÇATIŞMA ANI KAMERADA! ŞOK!.. Kurtulmuş'tan TEHDİT GİBİ REFERANDUM AÇIKLAMASI! MHP'DE İZMİR DEPREMİ!.. PEŞ PEŞE İSTİFA... EGE'de Yunan'dan AĞIR TAHRİK!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Türkeş, 16 Temmuz sabahı Hulusi Akar ve Mehmet Dişli ile Yaşadıklarını İLK KEZ Anlattı