Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2375 görüntülenme )

MHP İlçe Başkanları Savaşta!

Yalnız bırakmadılar!
  MHP'nin iki ilçe başkanı Türkmen Dağı'nda savaşa katıldı
MHP'nin Esenler ve Bağcılar ilçe başkanlarının Suriye'ye geçerek Bayırbucak Türkmenleri'nin yanında savaşmaya başladığı öğrenildi.
 
MHP’nin İstanbul’daki iki ilçe başkanın, Rus uçaklarının  bombaladığı Suriye’deki Türkmen Dağı’na giderek Bayırbucak Türkmenlerin yanında savaşmaya başladığı öğrenildi.
MHP’nin Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz ile Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil cephede silahlarıyla birlikte çektirdikleri fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.
 
 
MHP’nin halen görevdeki ilçe başkanlarından Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz ile Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil ve Ülkü Ocakları 2. Bölge Başkanı Oğuzhan Başdoğan geçtiğimiz günlerde kara yoluyla Suriye’ye geçerek Türkmen Dağı’na gittiği belirlendi.

Sarıyer gazetesinden Bekir Batu'nun haberine göre buradaki Türkmenler tarafından karşılanan iki ilçe başkanı, askeri elbiseler giydi. Silah ve askeri malzemelerini temin eden MHP’liler, Rus ve Esad güçlerinin yoğun bombardımanı altındaki Türkmen Dağı’nda Bayırbucak Türkleriyle birlikte savaşmaya başladı.
 
 
Türkmen Dağı’ndan askeri elbiseleri ve silahlarıyla birlikte fotoğraf çektirip sosyal medya hesaplarından paylaşan MHP’liler ile ilgili partiden ise bir açıklama yapılmadı. 

NÖBET MESAJI

MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, cephede nöbet tutarken paylaştığı bir fotoğrafının altına şu yorumu düştü ; “Bazen kendi çocukların için bazen de hiç tanımadığın, ama çok sevdiğin çocuklar için nöbet tutarsın..!”

MHP’li Yılmaz ayrıca şunları da yazdı; “Hiçbir Ülkücü Alevi’ye düşman olmaz, burada ve Irak’ta Alevi olan Türkmen’ler de var, kominist algı yönetimi burada mezhep savaşı var algısı yaymakta..! Hiçbir Ülkücü de Kürt’e düşman olmaz, aynı kominist dikta algısı ile pkk/pyd Kürtler üzerinde devam etmekte..! Asıl olan noktası Rus komita ortaklığında buluşuyor..!”
 
 
 
 
Kaynak: Radikal

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat! Dikkat! Hükümet Sonunda Suçluyu Buldu! İstanbul'daki IŞİD Operasyonunda 6 Kişi Tutuklandı "CHP'de Yeni Yönetim Belli Oldu" 2016 tatilleri çalışanların yüzünü güldürecek! Kılıçdaroğlu'dan Davutoğlu'na Şok Sözler Beyin Tümörü Belirtileri Nelerdir? Kazım Karabekir Paşa diyor ki, BİZ ÇOK SEVMİŞTİK AMA... Seçime giderken ülkenin genel durum ve gidişatı...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ! ERDOĞAN'IN DİPLOMASI BAKINIZ NERDEN ÇIKTI...