Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Şubat 2017 ( 16005 görüntülenme )

MHP'de SULAR KÖTÜ KAYNADI!

ÜÇ MHP MİLLETVEKİLİNE MUHALİF OLDUKLARI İÇİN İHRAÇ YOLU

Yusuf Halaçoğlu, İsmail Ok ve Nuri Okutan referandumda 'hayır' diyeceklerini açıklamışlardı. MHP lideri Devlet Bahçeli bu isimlerin ihracı için talimat gönderdiği iddia edildi.

MHP Genel Başkan adayları Meral Akşener, Ümit Özdağ ve Sinan Oğan'ın ardından anayasa değişikliğinin Meclis görüşmelerinde "Hayır" oyu kullanan ve "Türk Milliyetçileri Hayır Diyor" platformuna destek veren üç vekile ihraç yolu gözüktü.

Merkez Disiplin Kurulu bugün Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok ve Isparta Milletvekili Nuri Okutan hakkında "parti disiplinine aykırı hareket etmek"ten ihraç soruşturması başlatacak.

"GEREĞİNİ YAPIN" TALİMATI
Devlet Bahçeli, Konya'da yaptığı değerlendirme toplantısında "Hayır" için Demokrat Parti ve BBP'yle görüşen üç milletvekiline sert tepki gösterdi. 

Bahçeli, "Parti disiplinine aykırı davranan bu milletvekillerinin MHP'den ihracıyla ilgili Merkez Disiplin Kurulu pazartesi günü hemen süreci başlatsın" dedi.

Kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dev Gıda Şirketi SATILDI! "Genelkurmay Başkanlığı'ndan Başika Açıklaması" Suriye savaş uçağı Türkiye sınırı yakınına düştü İşte Merkez Bankası’nın Faiz Kararı! FLAŞ! ERDOĞAN İLK KEZ DARBENİN NEDENİ AÇIKLADI Feyzioğlu'ndan Zeytin Dalı! İşte Erdoğan'ın Adını Sık Sık Andığı O İsim! Tamamlanmış Sağlık Sigortası Nedir? İşte Detaylar...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
IŞİD'in Musul Valisi Öldürüldü