Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2532 görüntülenme )

MHP'de İstifalar Peş Peşe Geliyor!

MHP'de çatlak büyüyor. Çanakkale İl Başkanı ve Balıkesir İlçe Başkanı'nın görevlerini bırakmalarının ardından bir istifa da Erzurum'dan geldi. Narman İlçe Başkanı Seyfullah Kılıç, seçim sonuçlarından dolayı görevinden istifa ettiğini bildirdi.
 Kılıç, yaptığı yazılı açıklamada,

"Yaklaşık iki yıldır seve seve yapmış olduğum Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı görevimi bugün itibariyle sonlandırmış bulunmaktayım" dedi.
 
İstifa etmesine neden olarak Genel Başkan Devlet Bahçeli ve  yardımcılarını gösteren Seyfullah Kılıç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
 
"İstifa nedenim, görev sorumluluğundan kaçan, 1940'ların siyasetini  yürüten ve de hiçbir şekilde tabanın sesine kulak vermeyip Milliyetçi Hareket  Partisi'ni iktidar yapma gayesinde olmayan, ülkenin en zor günlerinde bile elini  taşın altına koymayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve yardımcıları  yüzündendir. Bu dava uğruna ölmüş binlerce insanın vebalini, Milliyetçi Hareket  Partisi'ni bu seviyeye düşüren bu şahsiyetler hiçbir zaman ödeyemeyeceklerdir. Bu  bahsettiğim şahısların yapacağı en onurlu hareket istifadan ziyade, intihardır."

KAYNAK:MİLLİYET 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ