Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2597 görüntülenme )

MHP'de Bahçeli'ye Büyük Şok

Bahçeli'ye Destek İçin Gelen Delege Akşener Safına Geçti!
 Habervaktim.com'un haberine göre, Olağanüstü kongre tartışmalarının yaşandığı MHP'de Genel Başkan Devlet Bahçeli aleyhine şok bir gelişme yaşandı.

Habere göre Genel Merkez'e yakın duran illerden birinin delegeleri toplanarak,MHP Genel Merkezinde Bahçeli'yi ziyaret etti. Delegelerin niyeti Bahçeli'ye desteklerini bildirmek ve ardından bağlılık açıklaması yapmaktı. Görüşme sırasında muhalif isimler gündeme geldi. 

Bahçeli bu isimlerden Meral Akşener'le ilgili son derece yakışıksız bir ifade kullandı. Kibar ve nazikliği ile bilinen Bahçeli'nin Akşener hakkında kullandığı bu ifade, kendisine destek için gelen delegelerin bile tepkisini çekti. Delegeler, Akşener'le ilgili ifadesi üzerine Bahçeli lehine açıklama yapmaktan vazgeçerek, Akşener'in safına katıldılar ve tüzük değişikliği için imza verdiler.Haberde ayrıca Meral Akşener, Koray Aydın ve Sinan Oğan'ın olağanüstü kongre toplamak için yeterli imza sayısını çoktan aştığı, psikolojik üstünlüğü ele geçirmek için salt çoğunluğun imzasının toplanmaya çalışıldığı bilgisine de yer verildi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İŞE BAK!.. GARO PAYLAN DÖKÜLDÜ... AKP ÇÖZÜLDÜ!.. Çanakkale'de İki DEPREM! İSTANBUL GÖRÜNDÜ... ADALET YÜRÜYÜŞÜNDE BÜYÜK COŞKU!.. FLAŞ!.. RUSYA'DAN PKK İDDİASINA JET CEVAP!.. Atatürk Havalimanı'nda Hareketli Dakikalar! MARDİN'DEN ACI HABER! Tunceli-Erzincan Yolunu Kesen PKK'lıların Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı Türkiye Hakkında ŞOK RAPOR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK! Canlı bombayı hem Başbakanlığa hem Cumhurbaşkanlığı'na ihbar etmiş!