Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2540 görüntülenme )

MHP'de Bahçeli'ye Büyük Şok

Bahçeli'ye Destek İçin Gelen Delege Akşener Safına Geçti!
 Habervaktim.com'un haberine göre, Olağanüstü kongre tartışmalarının yaşandığı MHP'de Genel Başkan Devlet Bahçeli aleyhine şok bir gelişme yaşandı.

Habere göre Genel Merkez'e yakın duran illerden birinin delegeleri toplanarak,MHP Genel Merkezinde Bahçeli'yi ziyaret etti. Delegelerin niyeti Bahçeli'ye desteklerini bildirmek ve ardından bağlılık açıklaması yapmaktı. Görüşme sırasında muhalif isimler gündeme geldi. 

Bahçeli bu isimlerden Meral Akşener'le ilgili son derece yakışıksız bir ifade kullandı. Kibar ve nazikliği ile bilinen Bahçeli'nin Akşener hakkında kullandığı bu ifade, kendisine destek için gelen delegelerin bile tepkisini çekti. Delegeler, Akşener'le ilgili ifadesi üzerine Bahçeli lehine açıklama yapmaktan vazgeçerek, Akşener'in safına katıldılar ve tüzük değişikliği için imza verdiler.Haberde ayrıca Meral Akşener, Koray Aydın ve Sinan Oğan'ın olağanüstü kongre toplamak için yeterli imza sayısını çoktan aştığı, psikolojik üstünlüğü ele geçirmek için salt çoğunluğun imzasının toplanmaya çalışıldığı bilgisine de yer verildi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ambulanstan Çıkanlar Polisleri Bile İsyan Ettirdi! Adalar'dan Ürkütücü Akın! BAŞİKA'da İLGİNÇ GELİŞME! Halaçoğlu'dan MHP Milletvekillerine MECLİS'İ TİTRETECEK UYARI... Erdoğan, Bundan Tam 23 Yıl Önce Bu Ülkede Ne Olduğunu Biliyor mu? ŞOK! Kendi Vatanımızda Bize Kalan İşe Bakın! Başsavcılık: Arama Medyaya Değil Dedi Ama... HDP'li Vekilden Sultanahmet Saldırısı Öncesi İlginç Paylaşım

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bakan'dan "KRİZ" Açıklaması!