AKP'li Mehmet Metiner bugün "AK Parti ve Reis" başlığıyla yayımlanan yazısında, "Ben ’AK Parti ömrünü tamamladı’ demedim. Ben partime nasıl kefen biçebilirim ya! Dediğim şu: Eski AK Parti anlayışı ömrünü tamamladı. Bu ikisinin birbirinden farklı olduğunu anlamayanlara söyleyecek sözüm yok" dedi.

METİNER: ‘BEN ÖYLE DEMEDİM’

AKP'li Mehmet Metiner geçen gün söylediği "AK Parti artık ömrünü tamamladı" sözleri dikkat çekince yalanlamayı tercih etti. Metiner, "Ben ’AK Parti ömrünü tamamladı’ demedim. Eski AK Parti anlayışı ömrünü tamamladı dedim" tepkisi verdi.

METİNER: BEN PARTİME KEFEN BİÇEMEM’

Eski AKP İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner yayımlanan bir röportajında yer alan "Ak Parti artık ömrünü tamamladı" sözlerini yalanladı. Metiner, "Ben ’AK Parti ömrünü tamamladı’ demedim. Ben partime nasıl kefen biçebilirim ya! Dediğim şu: Eski AK Parti anlayışı ömrünü tamamladı. Bu ikisinin birbirinden farklı olduğunu anlamayanlara söyleyecek sözüm yok" dedi.

METİNER:BEN REİS UĞRUNA ÖLÜRÜM’


Metiner, Star'da "AK Parti ve Reis" başlığıyla yayımlanan yazısında, "Reis, uğruna ölecek kadar kendisine bağlı olduğum liderim. Karşı cenah boşuna heveslenmesin: Kimsenin benim üzerimden AK Parti’nin içine fitne salmasına izin vermem. Erdoğan yaşadığı sürece onun yanındayım. Herkes bırakıp gitse bile onu bırakacak namertlerden olmam. Zira Erdoğan benim için herhangi biri değildir. Reis’in gönül dünyamdaki yeri farklıdır. Benim Reis’e sadakatimi sorgulayanların alnını karışlarım" ifadelerine yer verdi.

AKP'li Metiner, yazının devamında, "Bizim başkaları gibi AK Parti’den gayrı arayışımız yok. Başka partilerle işimiz yok bizim. Bir koltuk uğruna başka partilere gidebilecek insanların samimiyetimizi sorgulamaları ne acıdır, ne yaman çelişkidir Allah’ım" dedi.

'AK PARTİ ARTIK ÖMRÜNÜ TAMAMLADI' DEMİŞTİ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ