Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 533 görüntülenme )

Meteoroloji'den Flaş Uyarı!

Aklınızda bulunsun!

Meteoroloji’den yapılan açıklamada, ani sıcaklık azalmasının neden olabileceği olumsuzluklarla oluşabilecek sağlık sorunlarına karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyarıda bulunuldu.

Meteoroloji’nin açıklaması şöyle:

“Geçtiğimiz hafta sonundan bu yana genellikle güneybatılı rüzgarların (lodos) etkisinde kalarak yurdumuzun büyük bir bölümünde yükselen ve mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarında yarın önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ancak 13 Kasım Pazar günü öğleden sonra rüzgarın kuzeyli yönlere (karayel ve Poyraz) dönmesiyle birlikte 13 Kasım Pazar günü; yurdun kuzeybatı kesimlerinde, 14 Kasım Pazartesi gününden itibaren önümüzdeki haftanın ilk yarısında ülkemizin kuzey ve iç bölgelerinde (Marmara, Kuzey ve İç Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Karadeniz ile Doğu Anadolu’nun doğusu) hissedilir derecede (5 ila 12 derece arasında) azalacağı ve mevsim normalleri altına düşeceği tahmin ediliyor. Ani sıcaklık azalmasının neden olabileceği olumsuzluklar ile oluşabilecek sağlık sorunlarına karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.”

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erzurum'da deprem! Berberoğlu ile İlgili Yeni Gelişme! Erdoğan Az Önce Açıkladı! İsrail Suriye'yi VURDU! ABD FENA KOPTU!.. PKK'lı SEVKİYAT!.. PAŞABAHÇE'DEN DEV HAMLE! AKP'li Meclis Üyesine Bombalı Tuzak! AĞIR KRİZ!.. RUSYA'DAN KAPSAMLI SAVAŞ UYARISI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HARP OKULLARI YÖNETMELİĞİNDE AKIL ALMAZ DEĞİŞİKLİK!..