Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2384 görüntülenme )

Meral Akşener Bursa'dan Halka Seslendi!

Muhalefet ver yesin, ört uyusun!

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde vatandaşlara seslenen eski MHP Milletvekili Meral Akşener, ”Bugüne kadar çok rahat etti muhteremler, çünkü muhalefet ver yesin, ört uyusun. Ben genel başkan olursam bu arkadaşlar ot yolacak, ot” dedi.

Yenişehir’de kalabalık parti grubu tarafından karşılanan Meral Akşener, ilçe meydanında vatandaşlara yaptığı selamlama konuşmasında, “Ben hayatımda asla iki grupla inatlaşmadım. Birincisi Türk milleti, diğeri de ülkücülerle. Kongremiz Allah’ın izni ile olacak. Eğer kongrede genel başkan olabilirsem, Allah bunu bana nasip ederse, işte o zaman, bugüne kadar çok rahat etti muhteremler, çünkü muhalefet ver yesin, ört uyusun. Ey Allah’ım, o günden itibaren bu arkadaşlar ot yolacak, ot" diye konuştu.

Genel başkan seçilmesi durumunda önce muhalefetin nasıl yapılacağının görüleceğini anlatan Akşener,”Milletin avukatlığı nasıl yapılır görülecek. İşsizin, aşsızın hakkı nasıl alınırmış görülecek. KPSS hırsızlarının, kul hakkı yiyenlerin hakları nasıl aranırmış görecekler. İddia ediyorum, bunlar Kasım'a dayanamazlar. Kasım ayında genel seçim olur, Milliyetçi Hareket Partisi de iktidar” şeklinde konuştu. 
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rus Savaş Gemisi ile Kargo Gemisi ÇARPIŞTI! ÇELEBİ Haritayı Açtı... Resimlerle tek tek anlattı... MESAJ AĞIR!.. Şimdi Türkiye Bu Görüntüleri Konuşuyor... BEN EVET DİYORUM, SEN NE DİYORSUN KARDEŞ DEDİLER... PAZAR YIKILDI!.. 1 Polisimiz Şehit, 7 Asker-Polis Yaralı! İş Açıkta! Bakınız HDP Ne İstiyormuş! Rusya'dan Şok Saldırı! ASKERİ ARAÇ DEVRİLDİ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABD'den Operasyon Açıklaması!