Reklamlar
Anasayfa » Haber
23 Nisan 2017 ( 2211 görüntülenme )

Meclis Oturumunda Referandum Gerilimi!

Kılıçdaoğlu'nun "YSK tarafından meşruiyeti tartışmalı hale getirilen mühürsüz seçim nedeniyle bu kürsüden bir bakana soru soramayacağız" sözleri Meclis'te tansiyonu yükseltti.

Meclis özel oturumunda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Yıldırım’ın ardından söz aldı. Kürsüye gelen CHP lideri “YSK tarafından meşruiyeti tartışmalı hale getirilen mühürsüz seçim nedeniyle bu kürsüden bir bakana soru soramayacağız” sözleri Meclis’te tansiyonu yükseltti. 


CHP liderinin bu sözleri AKP sıraları tarafından protesto edildi. Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın müdahalesiyle Kılıçdaroğlu konuşmasını sürdürebildi.

Kılıçdaroğlu kendisine tepki gösteren AKP’lilere “Beni dinlemek zorundasınız. Milli iradeyi satıyorsunuz. Milletin iradesi kimseye teslim edilemez. Nokta” dedi.

Kaynak:sözcü


Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Elinde Kuran, arkada Haç takan günahkar... Bırakın Dirisini Ölüsü Bile Giremedi! 8 Milletvekili için 'Zorla Getirme' Kararı! TÜRK OCAKLARI’NA KOSOVA’DAN “TÜRKÇE” MESAJI İŞ ADAMLARINA FETÖ OPERASYONU! Bu Çekirdek Bize Lazım! Emekli Olmak İsteyenler Dikkat! Bu haber size... Reina Saldırısında FLAŞ GELİŞME! Terörist Konuştu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şok! ABD 'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Rest!