Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2410 görüntülenme )

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan GARİP DUYURU!

Çevir kazı efendi! Açığa aldığınız PKK'cıları geri göreve iade etmediniz mi!

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü, okullara gönderdiği yazıda, PKK terör örgütüne destek verici nitelikte faaliyette bulunan ve kamu görevinden çıkarılması gereken personelin isimlerinin bildirilmesini talep etti.

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından verilen talimat, ilçe milli eğitim müdürleri tarafından okul müdürlerine gönderildi.

“Acil” başlıklı yazıda “Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün emirleri gereğince; PKK terör örgütüne destek verici nitelikte faaliyette bulunan ve kesin kanaat olarak kamu görevinden çıkarılması gerektiği düşünülen personel listelerinin ekteki formata uygun olarak doldurularak …@meb.gov.tr adresine mail olarak gönderilmesini önemle rica ederim” denildi.

Daha önce, PKK’ya destek verdiği iddia edilen Doğu ve Güneydoğu'da görev yapan çok sayıda öğretmen de açığa alınmıştı.(sözcü)

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cizre'de çatışma: 3 kişi hayatını kaybetti Suriye'den Rusya'ya ABD'Yİ KIZDIRACAK JEST! SEDAT PEKER'E 11 YIL! Halaçoğlu'ndan KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU! Polis Özel Harekat Sesini Türkiye'ye Duyurdu! Obama'dan Putin'e Tek Cümlelik Yanıt! Dikkat! Adana'da Canlı Bomba Alarmı! Dikkat! Ağır Kriz Uyarısı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SURİYE'DE TANSİYON YÜKSELDİ!