Politika
15 Mart 2019 ( 1298 görüntülenme )

Mansur Yavaş mesajı verdi: 'HEPSİ İFTİRA YALAN DOLAN'

Mansur Yavaş: “Bir suç makinası bulup mahkumiyetten kurtarmak için konuşturdular”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, hakkında çıkan iddialar ile ilgili “Bir suç makinesi bulup onu bir şekilde mahkum olmaktan kurtarmak için televizyonlarda konuşturdular. Hepsi boşa gidecek” dedi.

Mansur Yavaş, seçim çalışmaları kapsamında Kalecik'te esnaf ziyaretinde bulundu, ardından seçim otobüsü üzerinden halka hitap etti. CHP ve İYİ Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ortak adayı Mansur Yavaş, "Hepsi boşa gidecek. Ankara halkı kararını verdi. İnşallah bunlara sandıkta çok büyük bir ders verecek" dedi.


 Anketlerde çıkan sonuç sonrası, kirli siyasetin sadece Ankara'da var olduğunu ifade eden Yavaş, şöyle konuştu:

‘HEP İFTİRA YALAN DOLAN’

"Ben başka bir yerde duymuyorum. 20 bin tane PKK'lı alacakmışız. Bunu da bana söylüyor, benim gibi geçmişi Türk milliyetçisi olan birine. Hiç olmazsa yakışan iftira atın. Böyle saygısızlık olur mu? Başka şeyler söyleyin. Süleyman Soylu der ki; 'Türkiye sınırları içerisinde 700 tane terörist kaldı, Kuzey Irak'ta 17 bin tane kaldı'. İyi de Ankara'da 20 bin taneyi nereden buldunuz? Siz Yenimahalle'de, Çankaya'da, Eskişehir'de kaç terörist yakaladınız şimdiye kadar? Hadi var diyelim, niye yakalamıyorsunuz şimdiye kadar?”

‘HEPSİ BOŞA GİDECEK, ANKARA KARARINI VERDİ’

"Söylesem çok şey var. Ama ben siyaseti böyle yapmak istemiyorum. Asla iftira atmam. Ama onlar duvara yazı yazdılar. İlk önce ‘Yavaş yavaş devrim’, ardından 'Her Biji Mansur' yazdılar. Bu adam belediyede çalışan bir genel müdür yardımcısı çıktı. Allah'tan korkun. Yetmedi bir suç makinesi bulup onu bir şekilde mahkum olmaktan kurtarmak için televizyonlarda konuşturdular. Hepsi boşa gidecek. Ankara halkı kararını verdi. İnşallah bunlara sandıkta çok büyük bir ders verecek" diye konuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ