Millet İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yüzler gülüyor, Ankara’da her şey kontrol altında" dedi.

Ankara’da 467 bin oy sayıldı. Buna göre CHP adayı Mansur Yavaş yüzde 57 oyla önde giderken AKP adayı Özhaseki ise yüzde 42 oyda bulunuyor.

31 Mart Yerel Seçimlerinde oy kullanma işlemi tamamlandı, oylar sayılmaya başladı. Millet İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından önemli bir mesaj paylaştı. Yavaş, “Yüzler gülüyor, Ankara'da her şey kontrol altında. Bereket ve huzurun Ankara'da hakim olmasına saatler kaldı. Sandıklarımızı terk etmeyelim” dedi.

18.45 İYİ PARTİLİ ÖZDAĞ: ANKARA'DA YAVAŞ YÜZDE 48, ÖZHASEKİ YÜZDE 38

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Ankara'da Mansur Yavaş yüzde 48, Mansur Özhaseki yüzde 38. Malum ajans ne derse desin" açıklamasını yaptı.
18.20 YAVAŞ: YÜZLER GÜLÜYOR, HER ŞEY KONTROL ALTINDA

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Yüzler gülüyor, Ankara'da her şey kontrol altında. Bereket ve huzurun Ankara'da hakim olmasına saatler kaldı. Sandıklarımızı terk etmeyelim" açıklamasında bulundu.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ