31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti ve CHP'nin ortak Ankara adayı Mansur Yavaş, yerel seçim çalışmaları kapsamında Ankara Beypazarı'nda vatandaşla buluştu.

Yoğun bir kalabalıkla karşılanan Mansur Yavaş, "Allah nasip etti iki dönem belediye başkanlığı yaptım. Bu iki dönem belediye başkanlığım döneminde sizlerin sayesinde hep birlikte çalıştık ve Beypazarı’nı bir dünya markası yaptık. Bu yaptığımız çalışmalarla Sadece Türkiye’de değil Avrupa’nın birçok kentinde yerel kalkınma modeli olarak hep örnek alındık" ifadelerini kullandı. 

Mansur Yavaş'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

‘HALK DESTEĞİMİZ ARTINCA ÇAMUR ATMAYA BAŞLADILAR’

“Değerli hemşehrilerim bu kirli siyaset devam ediyor. Biz bu büyük başarıyı hep birlikte kazandık. Sizlerin sayenizde buradaki çalışmalarımızla beni Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı yaptılar. Dolayısıyla Beypazarı küçücük yer derken hepimizden intikam almaya çalışıyorlar. Bana saldırırken aslında hepimize saldırıyorlar. Ve diyelim ki ilk göreve başladığımızda Mansur Yavaş iyi insandı. Anketler ileri gitmeye başlayınca çamur atmaya başladılar”.

‘BİZ EKMEKLE OYNAMAYIZ’

“ Mansur Yavaş Makedonyalı dediler. Bunlar yetmedi yemin ederek Kızılay’a 40 bin taksi sokmayacaklar dediler, zaten Ankara’da 7 bin tane taksi var. Hadi bunu Gökçek yaptı Haseki de yapmaya başladı. Temiz siyaset diye ortaya çıktı kirli siyaset yapmaya başladı. Temizi buysa kirlisinden Allah korusun. Dedi ki 20 bin tane işçiyi çıkartacak. 20 bin tane işçiyi kim çıkarsın neden çıkarsın? Yenimahalle Belediyesi AKP’den CHP’ye geçti bir tane işçi mi çıkarttı? Ekmekle oynamayız”.

‘KAYSERİ’DEN GELEN GENEL SEKRETER VAR’

"Ankara belediyesini şu anda Kayseri’den gelen genel sekreter idare ediyor. Mustafa Tuna yaramadı onlara Tuna’yı geriye attılar. İki yılda sadece ağaç alımı için 2 katrilyonun üstünde para ödendi Anfo’ya. Bunlar istiyorlar ki bu koltuk biz de kalsın bu paralar ortaya çıkmasın. Ama bu paralar tüyü bitmemiş yetimin hakkı. Bizler sizlerin paralarını çarçur etmeyeceğiz. “

‘ÜRETİMİ DESTEKLEYECEĞİZ, ALIMLARI YÖREMİZDEN YAPACAĞIZ’

“Bunlar sizlerin parası sizlerden aldıkları paraları harcıyorlar. Bundan sonra şunu söylüyorum Ankara Belediyesi artık Ankara dışından bitki getirip Hansı zengin etmeyecek. Bundan sonra Ankara Belediyesi Ankara’nın çevresine Kahramankazan’ına kadar Haymanası Balası’na kadar ne kadar ilçemiz varsa tüm alımları onlardan alacağız. Bütün köylere güneş enerjisi takacağız elek parası da vermeyeceksiniz. Yeter ki sizler köyde yaşayın bizlere üretim yapsınlar." Diyerek seçmene projelerini anlattı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ