Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Haziran 2017 ( 1138 görüntülenme )

MANİSA VALİSİ AZ ÖNCE AÇIKLADI!

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer Manisa'da askerlerin zehirlenmesiyle ilgili gözaltı sayısının 24'e yükseldiğini söyledi. Vali Güvençer gözaltına alınanların yemek şirketine mensup yönetici ve çalışanlar olduğunu kaydetti.

Manisa'daki askerlerin zehirlenmesiyle ilgili bilgi veren Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, 17 askerin hastanede olduğunu, hayati tehlikesi olan askerin ise bulunmadığını söyledi.

CNN TÜRK'e konuşan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, "17 asker hastanede yatıyor. Hepsinin durumu gayet iyi. Kuvvetle muhtemel yarın sabah hepsi taburcu edilecek" diye konuştu. 


Vali Güvençer, aralarında yemek şirketine mensup yönetici ve çalışanların da bulunduğu 24 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.

kaynak:cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cemil Çiçek’e Sürpriz Görev ACI BİR GÜN İZMİR’DE FACİA 10 ŞEHİT Kıbrıs'ta Rumlar'dan ŞOK TALEP! Sarıgül CHP'den ayrılarak kendi partisini kuruyor Aylin Nazlıaka CHP'den ihraç edildi ABD'den Tarihin En Büyük Askeri Yardımı! Şok! AKP'den Zana'ya Destek! MHP Lideri Bahçeli'den Erdoğan'a Kurşun Gibi Tweetler!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BEŞİKTAŞ SALDIRISINI ÜSTLENDİLER!