Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Haziran 2017 ( 1197 görüntülenme )

MANİSA VALİLİĞİ'NDEN KAMUOYUNA DUYURU...

MANİSA VALİLİĞİ RESMİ AÇIKLAMASIDIR:


"Bugün saat 20.00 civarında Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı revirine yapılan ilk müracaatların hemen sonrasında, Tugay Komutanlığında 20 civarında Sağlık Bakanlığı hekimiyle kurulan revir ve triyaj merkezine mide bulantısı, kusma ve karın ağrısı şikayetiyle başvuran hastaların 20.45 itibariyle sevklerine başlanmıştır. 

Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesinde 118, Manisa Devlet Hastanesinde 130, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinde 103, Batı Kışla’da 220 asker takip altında tutulmaktadır. 

Çocukların genel durumlarının iyi olduğu ve hayati tehlike taşımadıkları belirtilmiştir. 

Tugay Komutanlığında ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekterliğince 2 adet UMKE çadırı, 1 adet sahra çadırı ek müşahede merkezi olarak kurulmuştur. Şu anda Tugay revirine müracaatlar durmuştur. Tugay revirinden de hastanelere sevkler azalmıştır. 

Bu arada hastanelerde ilk tedavileri yapılan askerlerin hastanelerden taburcu işlemleri yapılmaya başlamıştır. Her geçen saat taburcu işlemlerinin artacağı değerlendirilmektedir. Durum kontrol altına alınmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Kaynak: Manisa Valiliği

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Romatoid Artrit Hastalığının Nedenleri, Belirtileri ve Tedavi Yöntemleri... CİHANER'DEN KAMUOYUNA DİKKAT ÇEKİCİ AÇIKLAMA!.. İLKER BAŞBUĞ SONUNDA İSYAN ETTİ: YETER ARTIK!.. Babacan'ın Bu Açıklamaları Çok Konuşulacak ABD'den Uyanık Hamle! Dikkat! 27.688 Kişilik Yeni Kadro Geliyor... ABD'DEN BİR TUHAF MEKTUP! Suriye'ye AĞIR TAKVİYE!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Savaş Gemileri KARADENİZ'DE!