Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2426 görüntülenme )

Malatya Ticaret Odası Başkanı'nın Asker Oğlu Kaçırıldı!

Teröristler Tunceli-Pülümür-Erzincan yolunu kesti, 1 astsubayımızı kaçırdı...
  Tunceli’de yol kesen teröristler, bir astsubayı kaçırdı.

Edinilen bilgiye göre, üç günlük yasaktan sonra bugün açılan Tunceli-Pülümür-Erzincan karayolunu Alacık köyü yakınlarında kesen bir grup PKK’lı terörist, durdurdukları bir araçtaki astsubayı kaçırdı. Güvenlik güçleri bölgede operasyon başlattı.

SON BİLGİ:
Tunceli’de, teröristler tarafından kaçırılan astsubay Semih Özbey’in Malatya Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey’in oğlu olduğu öğrenildi.

Tunceli-Pülümür-Erzincan karayolunu dün Alacak Köyü yakınlarında kesen bir grup PKK’lı terörist, özel otomobiliyle Malatya yönüne gitmekte olan ve Rize’de görevli astsubay Semih Özbey’in aracını durdurdu.

Astsubayın aracında arama yapan teröristler, askeri kimlik ile silah bulunca diğer vatandaşların ısrarına rağmen Özbey’i yanlarına alarak, ormanlık alana kaçırdı.

Özbey’i kurtarmak için bölgede operasyon başlatılırken, oğlunun kaçırıldığını öğrenen Malatya Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey ve ailesinin büyük üzüntü yaşadıkları öğrenildi. 
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat! Yanlış Adrese Büyük Ceza! Mehmet Görmez'den TRT'nin KUR'AN PROGRAMINA İNCE ELEŞTİRİ... Tutuklanan İşbilen Nasıl Vekil Olduğunu Anlattı MECLİS BAŞKANI KAHRAMAN'A İÇTÜZÜK ŞOKU!.. Sağlıklı Bir Kurban Bayramı İçin Öneriler! Dikkat! Dikkat! İncirlik'te Yer Kalmadı! MANİSA'da BİNBAŞI KONUŞTU... MİLLİ SAVUNMA'DA ŞOK!.. Erdoğan'dan Ürkütücü Açıklama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ANKARA'DA BÜYÜK HAREKETLİLİK!..