Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2456 görüntülenme )

Mahsun Kırmızıgül de O Kervana Katıldı!

Pkk'ya tek laf etmeden barış istedi
  Seçimlerin ardından siyasi mesaj vermeyi bırakan Mahsun Kırmızıgül, bugün attığı tweetlerde Güneydoğu'da yaşananlar için devleti suçladı.

Güvenlik güçlerinin gerçekleştirdiği temizlik operasyonlarının ardından PKK'nın köşeye sıkışmasıyla birlikte "sözde barış" çağrısı yapan isimlerin arasına Mahsun Kırmızıgül de eklendi.PKK'YA LAF YOK, DEVLETE KATİL DEDİ

Operasyonları ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu hedef alan Kırmızıgül'ün PKK'ya tek laf etmemesi dikkat çekti.BARIŞ ÇAĞRISI YAPTI

Yaptığı açıklamada, bölgedeki camileri yakan, kendisine destek vermeyen bölge halkını katleden, çocukları ve yaşlıları hedef alan PKK terör örgütüne tek laf etmeyen Kırmızıgül, gerçekleştirilen operasyonların ardından PKK'nın köşeye sıkışmasıyla birlikte "sözde barış çağrısı" yaptı.

Ensonhaber

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SURİYE'DE BÜYÜK SAVAŞ SESLERİ!.. FLAŞ! Giresun'da Halk Ayaklandı! AKP'li ile Mücadele Etme Kılavuzu! El Kadıya Terörist Fezlekesi İSTANBUL VE İZMİR İL BAŞKANLARI GİDİCİ Mİ!.. DİPLOMALARDA KORKUNÇ FİŞLEME! DİŞ TEDAVİSİ ÜCRETİNİN NE KADARI KARŞILANIR, İŞTE CEVABI ŞOK! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bu Açıklaması Akılları Karıştırdı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DİYARBAKIR'DAN KÖTÜ HABERLER GELİYOR...