25168 görüntülenme06 Mayıs 2018
İNCE: "BENİM DİPLOMAM VAR, DAHA NE OLSUN"

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlerle ilgili startı memleketi Yalova’dan verdi.

“SARAY’I BOŞALT YALOVA’DAN ABİM GELECEK”


Sosyal medyada kendisi hakkında yapılan yorumları da yakından takip ettiğini belirten İnce, bir kullanıcının kiracısını evden çıkarmak isteyen ev sahibi gibi yaptığı 'Sarayı hemen boşalt Yalova'dan abim gelecek' paylaşımını okudu.

İnce’nin konuşmasından satır başları şöyle:

‘ÇANKAYA KÖŞKÜ’NDE OTURACAĞIM’

“36 yıl sonra rozetini çıkardım genel başkanıma teslim ettim. Partinin Cumhurbaşkanı olmaz. Beni seçtiğinizde en kısa sürede parlamenter sisteme geçeceğiz. O sarayda asla oturmayacağım. Orayı yüksek puanlar almış öğrencilere üniversite yapacağım. Ben de Çankaya Köşkü’nde oturacağım.”

“BENİM DİPLOMAM VAR, DAHA NE OLSUN”

“Muharrem İnce bu işi başarabilir mi? Bakın anlatayım. Ben milletvekili olarak ondan 5 ay önce milletvekili oldu. Ben ondan kıdemliyim. 16 senelik milletvekiliyim. Sonra benim diplomam var daha ne olsun. “

‘SARAY’I BOŞALT YALOVA’DAN ABİM GELECEK’

“Bu çocukların zekalarına güveniyorum. Akşam sosyal medyayı dolaştım. Bakın ne yazmış, kiracısını çıkarmak isteyen ev sahibi gibi, ‘Sarayı hemen boşalt Yalova’dan abim gelecek.”

Kaynak: dha

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ