Reklamlar
Anasayfa » Haber
15 Temmuz 2017 ( 4654 görüntülenme )

İlker Başbuğ'dan Canlı Yayında Hulusi Akar Açıklaması!

BAŞBUŞ: KARARGAH İYİ SINAV VERMEDİ


Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ FOX TV canlı yayınında 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında TSK'nın komuta kademesinin iyi bir sınav veremediğini açıkladı.

İlker Başbuğ canlı yayında Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtlarken önemli tespitler yaptı. 

FOX TV özel yayınında konuşan İlker Başbuğ, 15 Temmuz’un bir askeri darbe olmadığını, FETÖ’nün silahlı darbesi olduğunu vurguladı ve darbe girişiminin bir oyun senaryo olmadığını düşündüğünü ifade etti. İlker Başbuğ, ayrıca 15 Temmuz’da başta Hulusi Akar olmak üzere TSK komuta kademesinin iyi bir sınav veremediğini de belirtti.

Başbuğ, “Bunu TBMM 15 Temmuz’u araştırma komisyonunda da söyledim, burada da ifade edeyim; 15 Temmuz darbe girişiminin başarılı olamamasının en önemli nedeni Türk Silahlı Kuvvetlerinin komuta kademesinin bu darbeye karşı direnmesidir. Aksi olsaydı ne olurdu diye düşünmek bile istemiyorum. Allah korusun” dedi.

Kaynak:Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DİKKAT!..METEOROLOJİDEN KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI! Yunanistan'dan ŞOK Açıklama! BAHÇELİ'DE ŞOK!.. GİDEN GİDENE! AKŞENER'DEN BÜYÜK ÖFKE: O HAKARETİ YAPAN ŞEREFSİZ!.. BOMBA YÜKLÜ ÜÇ ARAÇ! Balyoz Mağduru Emekli Generalden Bahçeli'ye AĞIR ELEŞTİRİ! Bekir Bozdağ GÜLEN İÇİN GİDİYOR! Suriye'de İlk Kez Görüntülendi!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. BÜYÜK MEDYADA BÜYÜK MANİPÜLASYON!..