907 görüntülenme29 Temmuz 2018
Akşener'in evindeki görüşmenin ardından Koray Aydın partililere, Meral Akşener'in göreve yeniden döneceğini açıklamak üzere mikrofon başına geçti. Ancak Aydın konuşması inanılmaz bir gafa imza attı. 

Aydın konuşmasında, "Pazartesi günü saat 15'te sayın liderimiz Devlet Bahçeli..." dedi. Koray Aydın yaptığı gafın farkına varıp, hemen Meral Akşener olarak düzeltti. Ancak İYİ Partililer "Devlet Bahçeli" ismini duyunca yuhalamalara başladı.

Daha sonra Meral Akşener, evinin önünde toplanan İYİ Partililere seslendi. Akşener, partililere önce teşekkür etti ardından da Pazartesi günü Başkanlık divanını yapmak üzere partinin genel merkezinde olacağını söyledi.

MHP’DEN TEPKİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın dün yaptığı "Liderimiz Devlet Bahçeli" gafına ilişkin olarak açıklamalarda bulundu. Yalçın, "İçeride kumpas mı kuruldu? Açıklasınlar" dedi.

"İçeride kumpas mı kuruldu? Açıklasınlar" ifadesini kullanan Yalçın, "Aydın'ı yuhalayanlar liderimizi mi, Koray Aydın'ı mı yuhaladı?" diye konuştu.

AKŞENER GELİYOR

İyi Parti'nin olağanüstü kurultayında genel başkanlık için yeniden aday olmayacağını açıklayan Meral Akşener'i ikna çabaları sonuç verdi. Kendisini ikna etmek için evinin önünde toplanan kalabalığa seslenen Akşener, "Partimin başındayım" açıklaması yaptı.

Akşener, "Hepinize çok teşekkür ediyorum. Partimin başındayım. Allah hepinizden razı olsun. Ama bugün komşularımızı çok rahatsız ettik. Şimdi dağılalım" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ