Politika
23 Şubat 2021 ( 186 görüntülenme )

'Lebaleb' dediler 'Ortalık Karıştı'

AKP İzmir İl Kongresi'nin hazırlıklarında aktif görev alan Selçuk İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu'nun corona virüsü testi pozitif çıktı. Girbiyanoğlu'yla aynı ortamda bulunan yüzlerce kişi ise tedirgin.

LEBALEB KONGRE HERKES TEDİRGİN
İzmir’de Selçuk AKP İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu’nun yaptırdığı Covid-19 test sonucu pozitif çıktı. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla dün gerçekleştirilen il kongresi öncesi hazırlıklarda aktif görev alan, toplantılar düzenleyen ve görüşmeler yapan Girbiyanoğlu’nun, testinin pozitif çıkması aynı ortamda bulunduğu herkesi tedirgin etti.

KATILAN ÇOK TEMAS ÇOK
Selim Girbiyanoğlu, test sonucu pozitif çıkınca kongreye katılmaz iken, kendisiyle son ana kadar aktif bir şekilde görev yapan yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları üyelerinin ise kongreye katıldığı öğrenildi. AKP'li ilçe başkanı Selim Girbiyanoğlu’nun kongreden iki gün önce, partisinin yönetim kurulu, kadın ve gençlik kollarıyla ayrı ayrı toplantı yaptığı ortaya çıktı.

HEM MASKE TAKMADI HEM DE UYARDI
Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda maskesiz olduğu görülen Girbiyanoğlu, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: Kıymetli dostlarım. Dün Selçuk Devlet Hastanesinde yaptırdığım Covid-19 test sonucu pozitif çıktı. Hekimlerimizin tavsiyesi doğrultusunda tedavi sürecim bir süre evde devam edecektir. Dualarınızı bekliyor; maske, mesafe ve hijyen kurallarına titizlikle uymanızı tavsiye ediyorum.”

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ