11255 görüntülenme05 Ekim 2018
Bir grup MHP’linin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in evinin önünde gerçekleştirdiği provokasyonun görüntülerini resmi internet sayfasında yayınlayan Üsküdar ilçe teşkilatının bir süre sonra paylaşımı silmesi dikkat çekti.

GRUP YOLA ÇIKIYOR


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i sosyal medya hesabı üzerinden hedef göstermesinin ardından toplanan bir grup MHP'li, Akşener’in Beylerbeyi’ndeki evinin önüne gitmişti.

“Akşener şaşırma sabrımızı taşırma” diye slogan atan grup yaptıkları eylemi MHP Üsküdar İlçe Başkanlığı’nın resmi sosyal medya hesabından yayınladı. Videonun sabah saatlerine sayfadan kaldırılması dikkat çekti.

DÜN GECE NELER YAŞANDI?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in evinin önüne gelen ve MHP'li olduğu ilerisi sürülen bir grup "Bozkurtlar burada!" diye slogan attı. Akşener, gruba sert tepki gösterirken MHP lideri Bahçeli'yi etiketleyip o anların videosunu sosyal medyadan paylaştı. Akşener ile Bahçeli gün içerisinde birbirlerine yönelik sert açıklamalarda bulunmuşlardı.

BAHÇELİ ‘SON İHTARIM’ DEMİŞTİ

MHP lideri Devlet Bahçeli, gün içerisinde sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunmuş ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i eleştirmişti.

Bahçeli’nin “Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP’ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme!” sözlerine Akşener de kısa sürede cevap vermiş mesajına da adresini yazmıştı.

EVİNİN ÖNÜNE GİDİP SLOGAN ATTILAR

Akşener’in yaptığı bu açıklamadan sonra MHP olduğu ileri sürülen bir grup Akşener’in evinin önüne giderek slogan atmaya başladı. Akşener de gruba sert tepki gösterdi. Yaşanan o anlar kameralar tarafından da kaydedildi.

Akşener daha sonra bu videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Akşener mesaja Bahçeli’yi de etiketleyerek, “Başka anaların çocukları üzerinden yiğitlik olmaz. Yüreğin yetiyorsa kendin gel, bekleriz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sözcü/ Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ