Genel
15 Ekim 2018 ( 2877 görüntülenme )

'AKP'YE ERDOĞAN UYARISI'

Kurtulmuş, partisinin Eskişehir İl Başkanlığı tarafından bir otelde düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuştu.


'ERDOĞAN'IN KARİZMASINA SIĞINARAK HİÇ KİMSE SİYASET YAPAMAZ'

Kurtulmuş, yerel seçimlere ilişkin olarak, "Artık partinin omzuna basarak ya da Recep Tayyip Erdoğan'ın karizmasına sığınarak hiç kimsenin siyaset yapması mümkün değil" diye konuştu. Kurtulmuş'un açıklamaları şöyle;

EHLİYET VE LİYAKAT SAHİBİ'

"Artık partinin omzuna basarak ya da Recep Tayyip Erdoğan'ın karizmasına sığınarak hiç kimsenin siyaset yapması mümkün değil. Bu partinin hiç kimseyi sırtında taşıma imkanı ve lüksü yoktur. Recep Tayyip Erdoğan'ın gölgesine girerek kimsenin siyaset yapma imkan ve ihtimali yoktur. Millettin adamı, millette karşılığı olan, tevazu sahibi, adaletli, ehliyet, liyakat ve sadakat sahibi olan arkadaşlarımızla yürüyeceğiz." diye konuştu.

'IMF KAPISINA GİTMEYECEĞİZ'

"Birileri Türkiye'nin yakın zamanda IMF'nin kapısına tekrar gitmesini isteyecek. Yurt dışında yavaş yavaş yazılmaya başladı. İçeride de kafası dışarıdakiler gibi çalışanlar söylemeye, mırıldanmaya başladı, 'Efendim Türkiye IMF'ye muhtaç hale gelebilir'. Hiç heveslenmesinler, çok açık söylüyoruz; Bir daha Türkiye IMF'nin kapısına gitmeyecek, IMF'ye muhtaç olmayacaktır."

'CHP SİTTİN SENE İKTİDAR OLAMAZ'

"Biz halka güvenen bir partiyiz. Biz millete güveniriz, bu millet yanlış yapmaz, bu millet yanlış yapsa da bir müddet sonra yanlışını düzeltir. Bu millet yanlış yapmadığı için Cumhuriyet Halk Partisini de sittin sene bu memlekette iktidara getirmez. Bundan sonra da getirmeyecektir. Biz kuşatıcı bir siyasi partiyiz. AK Parti Türkiye'nin her yerinde olan bir partidir. Bu coğrafyada kim varsa hepsinin partisiyiz. AK Parti bir dünya partisidir. Dünya mazlumlarının, kimsesizlerin, mağdurların partisidir." diye konuştu.

kaynak:cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ