Genel
19 Eylül 2018 ( 3481 görüntülenme )

Kurtulmuş'tan kısa mesaj!.. 'OLDU BİTTİ'

AKP Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 'Bizim için ittifak meselesi stratejik bir mesele değil, şartlar oluştuğunda değerlendirilir' dedi.


'OLDU BİTTİ, İSTİFA ETTİ'

Kurtulmuş dün Twitter’dan bir mesaj paylaşıp istifa eden AKP Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın istifasıyla ilgili olarak, “Olmuş bitmiş bir mesele sayın belediye başkanımız istifa etmiştir’ ifadesini kullandı.

VALİLİK'TEN AÇIKLAMA!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, görevinden istifa ettiğini duyurmasının ardından Ordu Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada istifa eden Yılmaz'ın görevini Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından yürütüleceği belirtildi.

'VEDALAŞTI VE AYRILDI'

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, görevinden istifa ettiğini duyurduktan sonra belediye binasında personel ile bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleşen buluşmada, Yılmaz, belediye çalışanlarına veda etti. Yılmaz, helallik istediği personeline teşekkür ederek kurumdan ayrıldı.

VALİLİK AÇIKLAMASI

Ordu Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada istifa eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın görevini Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından yürütüleceği belirtildi. Valilik açıklaması şöyle:

'ENGİN TEKİNTAŞ'

"5393 sayılı Belediye Kanununun 45. maddesinin 6. fıkrasında yer alan hüküm uyarınca, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı seçilinceye kadar bu görev; Büyükşehir Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili olan Altınordu Belediye Başkanı Sayın Engin Tekintaş tarafından yürütülecektir."

kaynak: dha/ sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ