Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 221 görüntülenme )

BAHÇELİ Ekibine Tepkiler Büyüyor!

İnceldiği yerden...

MHP Genel Başkan Adayı Aydın'dan, ihracı istenen Ümit Özdağ'a Ülkücü desteği geldi.

Yeniçağ'ın haberi,ne göre, Başkanlık sistemine “ret” oyu vereceğini açıklamasından saatler sonra ihraç girişiminde bulunulan Prof. Dr. Ümit Özdağ’a Ülkücüler sahip çıkmaya devam ediyor.

Koray Aydın, ihraç girişimine çok sert tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Aydın,  "İlçe başkanlarımız ve üst kurul delegelerimiz FETÖ iftiraları ile tutuklanırken gündemimiz ihraçlar olmamalı. Gündemimiz ne birilerinin başkanlık iştahını kabartmak, ne de ihraçlar olmalı. Gaziantep Milletvekilimiz ve MYK üyemiz Sayın Ümit Özdağ'ın disipline sevk edilmesi son derece üzücüdür. MHP kendi gündemine dönmeli, yaralarını sarmalı, insanı kaybetmeyi değil, kazanmayı seçmelidir." ifadelerini kullandı.

İşte Koray Aydın'ın paylaşımı:

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. ERKAN TAN'DAN SAHUR AÇILIMI... ŞOK!.. FETÖ DARBESİ 18 MİLYONA SIÇRAYACAK! BAHÇELİ'YE TEPKİLER BÜYÜYOR... İZMİR'DE PEŞ PEŞE İSTİFA!.. Özgür Özel'den MHP'ye KRİTİK UYARI! Yılmaz Özdil'den Hükümete Cumhuriyet Dersi! ŞOK İDDİA!.. BAHÇELİ KOALİSYON MASASINDA!.. Azerbaycan-Ermenistan Cephe Hattında ŞİDDETLİ ÇATIŞMA! TRT’den ’15 Temmuz’ Açıklaması!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
RUS ASKERLERİNDEN ALÇAK ÇIKIŞ!..