Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 206 görüntülenme )

BAHÇELİ Ekibine Tepkiler Büyüyor!

İnceldiği yerden...

MHP Genel Başkan Adayı Aydın'dan, ihracı istenen Ümit Özdağ'a Ülkücü desteği geldi.

Yeniçağ'ın haberi,ne göre, Başkanlık sistemine “ret” oyu vereceğini açıklamasından saatler sonra ihraç girişiminde bulunulan Prof. Dr. Ümit Özdağ’a Ülkücüler sahip çıkmaya devam ediyor.

Koray Aydın, ihraç girişimine çok sert tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Aydın,  "İlçe başkanlarımız ve üst kurul delegelerimiz FETÖ iftiraları ile tutuklanırken gündemimiz ihraçlar olmamalı. Gündemimiz ne birilerinin başkanlık iştahını kabartmak, ne de ihraçlar olmalı. Gaziantep Milletvekilimiz ve MYK üyemiz Sayın Ümit Özdağ'ın disipline sevk edilmesi son derece üzücüdür. MHP kendi gündemine dönmeli, yaralarını sarmalı, insanı kaybetmeyi değil, kazanmayı seçmelidir." ifadelerini kullandı.

İşte Koray Aydın'ın paylaşımı:

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ey Millet!.. Duydunuz mu!.. Kaşif Kozinoğlu Erdoğan'ın 1.000.000.000 Dolarını Açıkladı! Barzani'den Sinsi Ayak! Simit Bakın Hangi Hastalığa Sebep Oluyor! Öcalan'ın yeğeni ölü bulundu SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE!.. O UYGULAMA GERİ GELİYOR! PKK'lılar Dün Gece Yurt Genelinde Yine Terör Estirdi DOLMABAHÇE SARAYI İÇİN AKIL ALMAZ TASARI!.. Feyzioğlu'ndan KAMUOYUNA KRİTİK UYARI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SUR'da Kamyon Dolusu Silah ve Cephane Ele Geçirildi!