Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Şubat 2017 ( 21212 görüntülenme )

Flaş!.. Koray Aydın'dan BÜYÜK İŞARET!..

AYDIN: ATEŞ YAKILDI

MHP Genel Başkan adayı Aydın,Türk Milliyetçileri 'Hayır' Diyor Platformu'nun tertip ettiği toplantının ardından açıklama yaptı. 

Aydın, 'evetçi'lerden de aynı tavrı beklediklerine değindi ve "Ankara'da yakın ateş, Türkiye'ye yayılacak" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkan adayı Koray Aydın, Ankara'da büyük bir kalabalıkla yapılan 'Niyet hayır, akıbet hayır' temalı toplantının ardından değerlendirmelerde bulundu.

İşte Koray Aydın'ın açıklamasından öne çıkanlar:
Bugün Ankara'da tarihi bir programa iştirak etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Niyet hayır akıbet hayır dedik bir araya geldik.Türkiye'nin bir çok yerinden ülküdaşlarımız, Türk milleti sevdalıları demokratik tercihlerini "hayır"dan yana kullandığını dünyaya ilan etti.

Ankara'da yakılan bu ateş Anadolu ve Trakya'nın en ücra köşelerine kadar yayılacaktır. Türk milleti bu sese, ses verecektir.

Şimdi sıra niyet hayır akıbet hayır diyerek yollara düşmekte..

Kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Düşürülen İHA Tartışmaları Büyüyor! AKP'li Başkandan DEHŞET PROVOKASYON!.. ŞOK! BAŞBAKAN YILDIRIM'DAN AKIL ALMAZ AÇIKLAMA İran'dan Türkiye Uyarısı! Şanlıurfa Acil Servis'te Polislere Suikast! CHP Kurultayı'nda Oy Sayımı Bitti! Lavrov – Çavuşoğlu Görüşmesi Sona Erdi AKP Yine İkili Oynuyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ve Panama Skandalı Türkiye'ye Uzandı...