Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Şubat 2017 ( 21224 görüntülenme )

Flaş!.. Koray Aydın'dan BÜYÜK İŞARET!..

AYDIN: ATEŞ YAKILDI

MHP Genel Başkan adayı Aydın,Türk Milliyetçileri 'Hayır' Diyor Platformu'nun tertip ettiği toplantının ardından açıklama yaptı. 

Aydın, 'evetçi'lerden de aynı tavrı beklediklerine değindi ve "Ankara'da yakın ateş, Türkiye'ye yayılacak" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkan adayı Koray Aydın, Ankara'da büyük bir kalabalıkla yapılan 'Niyet hayır, akıbet hayır' temalı toplantının ardından değerlendirmelerde bulundu.

İşte Koray Aydın'ın açıklamasından öne çıkanlar:
Bugün Ankara'da tarihi bir programa iştirak etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Niyet hayır akıbet hayır dedik bir araya geldik.Türkiye'nin bir çok yerinden ülküdaşlarımız, Türk milleti sevdalıları demokratik tercihlerini "hayır"dan yana kullandığını dünyaya ilan etti.

Ankara'da yakılan bu ateş Anadolu ve Trakya'nın en ücra köşelerine kadar yayılacaktır. Türk milleti bu sese, ses verecektir.

Şimdi sıra niyet hayır akıbet hayır diyerek yollara düşmekte..

Kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul’da Silahlı Saldırı! THY 277 Seferini İPTAL Etti! ÜNLÜ 007 JAMES BOND ÖLDÜ!.. DÖNÜŞ BAŞLADI.. TRAFİKTE SON DURUM... Son Dakika... Ünlü Gazeteci Hüsnü Mahalli Hakkında ŞOK KARAR! FLAŞ!.. TATİLCİLERDEN SÜRPRİZ ÇIKIŞ!.. ŞENLİK VAR!.. TARİHİN EN BÜYÜK CUMHURİYET VE DEMOKRASİ ŞÖLENİ... FETÖ Soruşturması Kapsamında Yeni Gözaltılar!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABD'den KUZEY KORE'ye İLGİNÇ UYARI!..