Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Şubat 2017 ( 21174 görüntülenme )

Flaş!.. Koray Aydın'dan BÜYÜK İŞARET!..

AYDIN: ATEŞ YAKILDI

MHP Genel Başkan adayı Aydın,Türk Milliyetçileri 'Hayır' Diyor Platformu'nun tertip ettiği toplantının ardından açıklama yaptı. 

Aydın, 'evetçi'lerden de aynı tavrı beklediklerine değindi ve "Ankara'da yakın ateş, Türkiye'ye yayılacak" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkan adayı Koray Aydın, Ankara'da büyük bir kalabalıkla yapılan 'Niyet hayır, akıbet hayır' temalı toplantının ardından değerlendirmelerde bulundu.

İşte Koray Aydın'ın açıklamasından öne çıkanlar:
Bugün Ankara'da tarihi bir programa iştirak etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Niyet hayır akıbet hayır dedik bir araya geldik.Türkiye'nin bir çok yerinden ülküdaşlarımız, Türk milleti sevdalıları demokratik tercihlerini "hayır"dan yana kullandığını dünyaya ilan etti.

Ankara'da yakılan bu ateş Anadolu ve Trakya'nın en ücra köşelerine kadar yayılacaktır. Türk milleti bu sese, ses verecektir.

Şimdi sıra niyet hayır akıbet hayır diyerek yollara düşmekte..

Kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BAKAN'dan BANKALARA UYARI ÜSTÜNE UYARI!.. Emekli Tuğgeneral'den ÇARPICI AÇIKLAMA! KORKUNÇ İDDİA! IŞİD'DEN ASKERİMİZE AĞIR SALDIRI! Askerlerimizi Şehit Eden Teröristin Kimliği Belli Oldu ŞOK!.. PKK İPİNİ KOPARDI!.. FIRAT'IN NE BATISI KALDI NE DOĞUSU!.. Şok: Erdoğan'ı Adana'da Karşılayan Afiş Bu kez Davutoğlu'nu da Şok Etti! ALMANYA'NIN ABD'DEN TÜRKİYE TALEBİ! Dikkat! Tahminler Değişti! Meteorolojiden Yeni Uyarı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bahçeli Kongre İçin Tarih Verdi!