Genel
19 Haziran 2017 ( 2536 görüntülenme )

KORAY AYDIN'DAN ZEHİR ZEMBEREK MESAJ!..

AYDIN: "TÜRK ASKERİNİN VAZİFESİNİ ENGELLEYECEK HER İHMAL, İHANETİN TA KENDİSİDİR"

MHP Genel Başkan Adayı Aydın, Manisa'da 731 askerin zehirlenmesi olayı ile ilgili çok sert açıklamalarda bulundu. 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Adayı Koray Aydın, Manisa'da bir ay içerisinde binin üzerinde askerin zehirlenmesine tepki gösterdi. 

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan hesabında paylaşım yapan Aydın, "Bu olay asla gündemden düşürülmemeli. Askerlerimizin yediklerine dahi itina göstermeyen bir idare anlayışının terörle mücadelede ciddi olduğuna asla inanamayız" ifadelerini kullandı.İşte Aydın'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

"BUNA GÖZYUMAN BİR ZİHNİYET TERÖRLE NASIL MÜCADELE EDEBİLİR"

"Bir süredir yaşanan asker zehirlenmesi hadiseleri sadece bir yandaş şirket ya da rant meselesi değil. Bu olay asla gündemden düşürülmemeli.Askerlerimizin yediklerine dahi itina göstermeyen bir idare anlayışının terörle mücadelede ciddi olduğuna asla inanamayız."

"DAHA YENİ TUTUKLAMALAR YAPILIYOR"

"Defalarca kez askerimizin sağlığını hiçe sayan olaylar yaşandı ve daha yeni tutuklamalar yapılıyor. Bu ayrı bir ciddiyetsizliktir.Mehmetçiğimizin sağlığı hiçe sayılırken bu işin denetimini yapması gerekenler ne işle meşguldürler?"

"TÜRK ASKERİNİN VAZİFESİNİ ENGELLEYECEK HER İHMAL, İHANETİN TA KENDİSİDİR"

"Kahraman Türk askeri sadece şehit olduğu zaman değer kazanan bir konumda asla görülmemelidir. Türk askeri başımızın tacıdır.Manisa'da ihmaller ve ciddiyetsizlikler sebebiyle zehirlenen kahraman askerlerimize acil şifalar diliyorum.Şu unutulmamalıdır, Türk askerinin vazifesini engelleyecek her ihmal, ihanetin ta kendisidir!

İşte Aydın'ın Twitter hesabından o paylaşımı: 

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ