Reklamlar
Anasayfa » Haber
21 Nisan 2017 ( 11427 görüntülenme )

Koray Aydın'dan ÖNEMLİ MHP AÇIKLAMASI!

MHP Genel Başkan adayı Aydın, siyasi geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Aydın, MHP'de ihraç edilip şu an partide siyaset yapmaya devam edenlerin olduğunu hatırlatarak "Her şeyin bir yarını da var, siyaset yapmaya baba ocağında devam edeceğiz" dedi.

Ahmet Hakan'ın sunduğu Kanal D Ana Haber'e açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkan adayı Koray Aydın, siyasi arenadaki geleceğini değerlendirdi. Siyasi mücadelesine MHP'de devam edeceğini söyleyen Aydın, yeni bir parti kurma girişiminde bulunmayacağını ifade etti.


İşte Aydın'ın açıklamaları:

PARTİ KURMA DÜŞÜNCESİNDE OLAN VARSA VAZGEÇMELERİN ÖNERİRİM

"MHP bize hem bir baba mirası, aynı zamanda ana kucacağıdır. MHP'den bizlerin ayrılması söz konusu bile değildir. Bizim bir B planımız yok. MHP bizim baba ocağımız, biz baba ocağımızın içinde siyaset yapmaya devam edeceğiz. Daha önce ihraç edilip şimdi partide siyaset yapan çok arkadaşımız var. Her şeyin bir yarını da var. Parti kurma düşüncesinde olan varsa ben vazgeçmelerini öneririm"

Kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Memurun 2016 Zammı Belli Oldu Şaka gibi ama gerçek! Kimlik Kontrolü Yapan PKK'lılar Bir Kadını Öldürdü Çatışmaya Giderken Gaziantep'te Yakalandılar Kremlin'den Türkiye'ye BÜYÜK TEKLİF! FLAŞ! Rusya'dan SÜRPRİZ DAVET! Yargıtay'dan Nihayet Bankalara ŞOK! Türk jetleri PKK kamplarına yöneldi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İsrail-Türkiye İlişkilerinde Flaş Gelişme!