Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 6853 görüntülenme )

Kılıçdaroğlu'ndan SERT ÇIKIŞ!

Durum gergin...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu sabah Cumhuriyet Gazetesi'ne başlatılan operasyona tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet'i arayarak "Birlikte mücadele edeceğiz" dedi. Kılıçdaroğlu, daha sonra Cumhuriyet Gazetesi'nin Ankara bürosunu ziyaret etti. 

'DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜĞÜ SAVUNANLAR BEDEL ÖDER'

Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada "Demokrasi ve özgürlüğü savunanlar bedel öder" diyerek Cumhuriyet'in dik duruşunun devam edeceğine inandığını söyledi.

Kılıçdaroğlu: Asıl derdi "Cumhuriyet" olan hükümet...

Kılıçdaroğlu, Ankara büroyu ziyaretinin ardından Twitter'da da açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu şunları yazdı

FETÖ'yü ülkeye musallat edenler hala ülkenin başında dururken, işini yapan gazetecileri FETÖ gerekçesiyle tutuklamak abesle iştigaldir.

Asıl derdi "Cumhuriyet" olan hükümet, kendine muhalif olan her oluşumu bitirmenin ve rahatça kendi krallığını ilan etmenin peşindedir!

Halkı bilgilendirebilmek için korkusuzca işini icra eden gazetecileri tutuklamalarına, özgür basını susturmalarına izin vermeyeceğiz!

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünya Basını Türkiye'nin Rusya Uçağını Düşürmesini Böyle Gördü ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLERİN DİKKATİNE... Azerbaycan'dan Ermenistan'a Kurşun Gibi Yanıt! FLAŞ! ABD'nin En Ünlü Savcısı Rıza Sarraf'ı SORGULUYOR! Demirtaş Yine Kıvırdı! İşte bu yasalar hayra alamet değil... Flaş! Terör Bitiyor! Başbakan Davutoğlu Tarihini de Verdi! Türk denizcilere Rus zulmü!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Başbakan'dan Sürpriz Telefon