Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 6865 görüntülenme )

Kılıçdaroğlu'ndan SERT ÇIKIŞ!

Durum gergin...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu sabah Cumhuriyet Gazetesi'ne başlatılan operasyona tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet'i arayarak "Birlikte mücadele edeceğiz" dedi. Kılıçdaroğlu, daha sonra Cumhuriyet Gazetesi'nin Ankara bürosunu ziyaret etti. 

'DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜĞÜ SAVUNANLAR BEDEL ÖDER'

Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada "Demokrasi ve özgürlüğü savunanlar bedel öder" diyerek Cumhuriyet'in dik duruşunun devam edeceğine inandığını söyledi.

Kılıçdaroğlu: Asıl derdi "Cumhuriyet" olan hükümet...

Kılıçdaroğlu, Ankara büroyu ziyaretinin ardından Twitter'da da açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu şunları yazdı

FETÖ'yü ülkeye musallat edenler hala ülkenin başında dururken, işini yapan gazetecileri FETÖ gerekçesiyle tutuklamak abesle iştigaldir.

Asıl derdi "Cumhuriyet" olan hükümet, kendine muhalif olan her oluşumu bitirmenin ve rahatça kendi krallığını ilan etmenin peşindedir!

Halkı bilgilendirebilmek için korkusuzca işini icra eden gazetecileri tutuklamalarına, özgür basını susturmalarına izin vermeyeceğiz!

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O SALDIRGAN HAKKINDA KARAR! İŞTE 28 REFERANDUM ANKETİNDEN ÇIKAN ÇARPICI SONUÇ!.. REFERANDUMA SAATLER KALA... AKP'Lİ BAKAN ZIVANADAN ÇIKTI!.. Suriye'de 'Son Dakika' Gelişmesi... Dikkat!.. METEOROLOJİ UYARIYOR!.. İran'dan ŞOK İDDİA: ZARRAP KAÇIRILDI! MHP'den Başkan Vekilliğine Ünlü Bir İsim OGAN'ın ARACINA SALDIRI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ!.. SAADET PARTİSİ'nden HÜKÜMETE NET TAVIR!..