Reklamlar
Anasayfa » Haber
02 Mayıs 2017 ( 12320 görüntülenme )

KILIÇDAROĞLU'NDAN ÇOK ŞAŞIRTICI AÇIKLAMA...

KILIÇDAROĞLU: MÜCADELEMİZ YENİ BAŞLIYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğa'ın AK Parti üyeliğine ilişkin, "Bugün tarafsız bir cumhurbaşkanlığı süreci doluyor artık. Bir partinin genel başkanı artık 80 milyonun Cumhurbaşkanı olamaz. O dönem bitti. Bir partinin genel başkanı sadece o partiye oy verenlerin Cumhurbaşkanıdır. Saygıyı da bu çerçevede görecektir." dedi.

Kılıçdaroğlu, yumruğunu kürsüye vurarak, "Buna elbette izin vermeyeceğiz. Onun için diyorum mücadelemiz yeni başlıyor diye" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğa'ın AK Parti üyeliğine ilişkin Kılıçdaroğlu,
"Evet oyu verenlerin bir kısmı da şimdi pişmanlar. Neden? Bugün tarafsız bir cumhurbaşkanlığı süreci doluyor artık. Bir partinin genel başkanı artık 80 milyonun Cumhurbaşkanı olamaz. O dönem bitti. Bir partinin genel başkanı sadece o partiye oy verenlerin Cumhurbaşkanıdır. Saygıyı da bu çerçevede görecektir.

"ERDOĞAN DEVLET OLACAK"

"Tarafsızlık üzerine yemin edildi. Bir partinin genel başkanı hangi tarafsızlık üzerine yemin edecek? Fenerbahçe kaptanını Fenerbahçe maçında hakem yapacaksın olur mu böyle şey? Biz bunu anlattığımızda inanmıyorlardı. Kılıçdaroğlu doğru söylemiyor deniyordu. Bugün hepiniz tanık oluyorsunuz. Bugün törenle üye oluyor. Bir partinin genel başkanı AYM'ye, HSYK'ya hakim tayin edecek. Bütün üst düzey yöneticileri tayin edecek. Devlet de o olacak" dedi.

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ulu Cami'deki Patlama ile İlgili Yeni Gelişme! Hatay'da Mühendislere Hain Pusu, FLAŞ!.. HANEFİ AVCI'NIN YARGILANDIĞI DAVADA KARAR ÇIKTI!.. FLAŞ!.. MİT'İN DARBE RAPORU MECLİS'TE!.. Dikkat! Dışişleri Bakanlığı'ndan UYARI: GİTMEYİN! Flaş! Bu Haber Doğruysa Eğer, Cumhurbaşkanı Erdoğan Çok Üzülecek! ABD'de Skandal! Erdoğan Apar Topar Geri Dönüyor! ÖSO'dan TEHLİKELİ KARAR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DİKKAT!.. 20 MİLYON KİŞİNİN BANKA BİLGİLERİ ÇALINDI!.. HEPSİ YAKALANDI!..