Genel
12 Mayıs 2018 ( 1960 görüntülenme )

KILIÇDAROĞLU'DAN ÇARPICI AÇIKLAMA'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe’de “CHP Yurtdışı Birlikleri 2018 Genel Değerlendirme Toplantısı”na katıldı. 


“HİÇ KİMSENİN CAN VE MAL GÜVENLİĞİ YOK”

Kemal Kılıçdaroğlu, Bugün geldiğimiz noktada hiç kimsenin can ve mal güvenliği yok. Bir daha söylüyorum; hiç kimsenin can ve mal güvenliği yok."

"ŞİMDİ ÇIKMIŞ CAN GÜVENLİĞİ SAĞLANACAK DİYOR"

" Niçin diyorum ki bir daha söylüyorum diye. Ben bunu söylediğimde kıyameti koparıyorlardı, ‘vay sen bunu neden söylersin’ diye. Ama geçen gün bir zat kalktı kendi manifestosunu açıkladı. Herkesin can ve mal güvenliği olacak diye. Ne demek bu? 16 yıldır geldiği noktada hiç kimsenin can ve mal güvenliği yok. Şimdi diyor ki; ‘ben can ve mal güvenliğini geri getireceğim’ ” dedi.

"HEP BİRLİKTE MÜCADELE EDECEĞİZ"

Kılıçdaroğlu, “Bir yol ayrımındayız. Genel başkan olarak bana düşen görevleri olabildiğince yerine getirmeye çalışıyorum. Ama bir siyasetçi olarak benim görevim ne kadar ağırsa ve ben bunun ne kadar bilincindeysem her bir vatandaşımın da sorumluluğu var. Kime karşı? Ülkesine, vatanına, bayrağına, çocuklarına karşı ve aydınlık Türkiye için hep birlikte mücadele edeceğiz."

kaynak:Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ