Yılmaz Özdil trafik kazası mı geçirdi?
Usta gazeteci Uğur Dündar sosyal medya da Yılmaz Özdil hakkında sosyal medyada dolaşan 'trafik kazası geçirdi' iddialarına tepki gösterdi. Twitter hesabından trafik kazası haberini yalanlayan Uğur Dündar'ın paylaşımı şöyle:

‘KAZA HABERİ DÜZMECE’


"Değerli kardeşim @yilmazsozcu'nün kaza geçirdiği haberi tamamen düzmecedir. Bazı alçaklar gönüllerinden geçeni yazıp yaymaya çalışıyorlar! Allah Türkiye'nin en çok okunan değerli yazarına, uzun ve sağlıklı bir ömür versin."

Özdil’den Erdoğan’a: 'ECEVİT GİBİ DİRAYETLİOL, CANIMI YE’ DEMİŞTİ

Barış Pınarı Harekatı hakkında Trump’tan ve ABD’li diğer bazı isimlerden gelen tehdit mesajları sonrası, Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar’dan Erdoğan’a destek gelmişti.
Yılmaz Özdil attığı tweette “Başka Türkiye yok… Dik dur, eğilme, yanındayız, Ecevit gibi dirayetli ol, canımı ye” ifadesini kullanırken, Uğur Dündar ise, Twitter hesabından, Trump’ın tweetlerine işaret ederek “Bu tweet sağlıklı kafa yapısının ürünü olamaz. Türkiye’yi alenen tehdit eden bu adama gereken yanıtın en kısa sürede ve gereken sertlikte verileceğini düşünüyorum.. Hepimiz T.C.yönetiminin ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yanındayız. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti. Başka Türkiye yok!” mesajını paylaşmıştı.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ